Ciltteki Dolaşım Bozukluğu da Sivilce Nedenleri Arasındadır

Kimi insanların ciltlerinde dolaşım sorunları var olmaktadır. Bu dolaşım sorunları sebebiyle, kılcal damarlar cildinizde kızarık görüntülere neden olabilir; ayrıca dolaşım sorunları sivilce nedenleri arasında da yer almaktadır. O halde, hem sivilce nedenleri arasında sayılan; hem de estetik görüntü sorunu yaratan ciltteki dolaşım bozukluklarının bir şekilde giderilmesi gerekmektedir; ancak nasıl? Cildinizdeki dolaşım bozukluklarını, cilt kızarıklıklarını, evde sivilce tedavisi; ve evde sivilce maskesi uygulamaları ile giderebilmeniz mümkün. Bu konuda sizleri aydınlatmaya çalışacağız:

<

Ciltteki kan dolaşımı bozukluğunu giderebilmek için, doğal maskelerden faydalanmalısınız; örneğin: frenküzümü bu sorunun giderilmesinde yardımcıdır. Ahududu, çilek ve böğürtlen gibi besinler de ciltteki dolaşım bozukluklarının giderilmesine yardımcı olmaktadırlar. Bunun yanında, içerdikleri A vitamini ile, pürüzsüz bir cilde sahip olmanız konusunda da, belirtilen besinlerin yardımlarını çok göreceksiniz.
Ciltteki dolaşım bozukluklarını gidermek için uygulayabileceğiniz evde sivilce tedavisi yöntemi ve evde sivilce maskesi tarifi şu şekildedir: Bir avuç ahududu ya da bir avuç çilek, bir kase içerisine alınır. Belirtilen meyvelerden hangisi evde sivilce maskesi için kullanılacaksa, o malzeme kasenin içine alındıktan sonra püre haline getirilir. Ve daha sonra da cilt üzerine uygulanır.
Evde sivilce maskesi uygulamasını yaparken, cilt tipinizin ne olduğuna da karar vermek durumundasınız. Cilt tipiniz kuru ise, püre haline getirilmiş olan malzemenin içerisine iki yemek kaşığı da süt kreması ekleyin. Kuru cilt tipine sahip değilseniz süte gereksiniminiz olmayacaktır. Elde ettiğiniz evde sivilce maskesini cildinize uygulayın; ve 10 dakika cildinizde kalmasını sağlayın. Bu sayede uygulamış olacağınız evde sivilce tedavisi ile, hem ciltteki dolaşım sorununu aşar, ciltteki kızarıklıkların giderilmesini sağlarsınız, hem de sivilce nedenleri arasında yer alan ciltteki dolaşım bozukluklarını hayatınızdan çıkartmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası