Tüy Dökme Yöntemlerinden Biri: Soğuk Ağda

soğuk ağdaBu yazımızda sizlere, tüy dökme yöntemleri arasında yer alan soğuk ağda ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Soğuk ağda ile ilgili olarak merak ettiğiniz bilgileri edinmenizin yanında, tüy dökme yöntemleri arasında yer alan soğuk ağda nasıl yapılır sorusunun yanıtını da yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybetmeden, tüy dökme yöntemleri arasında yer alan soğuk ağda ile ilgili bilgileri size hemen aktarmaya başlayalım:

Soğuk ağda nasıl yapılır sorusunun yanıtının soğuk ağda bandı ile verilmesi gerektiğini pek çoğumuz biliyoruz, ve soğuk ağda bandının boyu küçük şeritler halindedir, öyle değilse bile kişi, sahip olduğu soğuk ağda bandını küçük şeritler haline kendisi getirebilir. Sonrasında ise, soğuk ağda bandı için cesaretini toplayan pek çok kadın, tüy dökme yöntemleri arasında yer alan soğuk ağda bandından etkin sonuç alabilir. Soğuk ağda kullanımını gerçekleştirenler, üç haftaya kadar tüy probleminden kurtulabilmektedirler.
Soğuk ağda nasıl yapılır? Soğuk ağda bandının cilde yapıştırılmasının öncesinde, cildin temiz, ve de kuru olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Sonrasında deriye yapıştırılmış olan soğuk ağda bandının hızlı bir şekilde, tüylerin çıktığı yönün tersine doğru çekilmesi gerekmektedir. Tüy dökme yöntemleri arasında etkin sonuç verebilecek olan soğuk ağda bandı, bazen tüylerin tamamını almayabilir; ya da kırabilir. Bunun dışında herhangi bir riski bulunmadığı gibi, tüy dökme yöntemleri arasında en etkili formüllerden bir tanesi olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası