Terlemeyi Önlemek Zararlı Mı? Evde Rol On Yapımı Nasıl Olur?

Bu yazımızda sizlere ilk önce, terlemeyi önlemek zararlı mı sorusunun yanıtlarından söz etmeye çalışacağız. Sonrasında ise rol on kullanmanın zararları var mıdır bununla ilgili bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getirmeye çalışacağız. Tüm bu bilgilerin sonrasında ise, evde rol on yapımı ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayarak, rol on kullanmanın zararlarından kendinizi korumanızı olanaklı hale getireceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Terlemeyi önlemek zararlı mı? Bu sorunun yanıtını ”Evet” şeklinde vermemiz gerekmektedir. Terlemeyi önlemek zararlı mı diyenler için şunu aktarmalıyız ki, eğer sağlıklı bir bireyseniz, vücudunuzun doğal gereksinimlerinden bir tanesi terlemektir, ve bunu önlemek sizin için olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Rol on kullanmanın zararları da burada gündeme gelmektedir, çünkü rol on kullanmak, terlemeyi önleyici etki göstermektedir. Tam da bu nedenle, evde rol on yapımı ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Evde rol on yapımı sayesinde terlemeyi önlemek yerine ter kokusunu değiştirici bir etki gösterirsiniz. O halde evde rol on yapımı için gerekli bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:
Evde rol on yapımı için gerekli malzemeler:
Sekiz damla esans yağı
Çeyrek bardak lavanta tozu
İki bardak mısır nişastası
Bir bardak kil
Evde rol on yapımı ile rol on kullanmanın zararlarından uzaklaşmak adına bu malzemeleri şu şekilde kullanmanız gerekmektedir: Esans yağı haricindeki tüm malzemeleri büyük bir kabın içerisinde karıştırın. Ardından da içerisine esans yağını ilave ederek güzel kokmasını olanaklı hale getirin. Sonrasında bu kabın üzerini, içerisindeki malzemelerle birlikte, bir havlu ile örterek bir gece beklemesini sağlayın. Sonraki gün bu malzemeleri bir kere daha karıştırarak, küçük kutuların içerisine alarak saklayabilir, ve istediğiniz zamanlarda kullanımlarını gerçekleştirebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası