Ten Rengini Açmak İçin Kullanılan Ten Rengini Açan Kremler

Bu yazımızda sizlere, ten rengini açmak için, ten rengini açan kremler arasında yer alan iki tane bitkisel maskeden söz edeceğiz. Ten rengini açan kremleri kendiniz hazırlamak isterseniz, ten rengini açmak için bu uygulamalardan bir tanesini gerçekleştirmeniz size yeterli olacaktır. O halde, ten rengini açan kremler arasında yer alan; ten rengini açmak için kullanılan maskenin gerekli malzemelerini sizlere şu şekilde sayabiliriz:

İki damla lavanta yağı
Bir yumurtanın beyazı
İki yemek kaşığı taze fasülye unu
Ten rengini açmak için, ten rengini açan kremler arasında yer alan bu maskeyi, bu malzemeler ile şu şekilde hazırlayabilirsiniz: Bütün malzemeleri karıştırıp bir macun kıvamına getirin. Sonrasında ise cildinizde, dudak çevresi, ve göz çevresinden uzak tutarak uygulayın. Sonrasında ise cildinizde ortalama yirmi dakika beklemesini sağlayın. Belirtilen sürenin sonunda, cilt rengini açmak için uyguladığınız bu malzemeyi yüzünüzden arındırdığınızda, cildinizdeki ölü hücrelerden; ve de siyah noktalardan kurtulursunuz. Bu uygulama, cilt rengini açan kremler arasında yer almaktadır.
Cilt rengini açmak için uygulayacağınız bir diğer formülün gerekli malzemeleri ise şu şekildedir:
Yarım domates
Un
Ten rengini açmak için bu malzemeleri şu şekilde kullanmalısınız: Öncelikle domatesin yıkanması, sonrasında da kabuklarının soyulması gerekmektedir. Daha sonra bu domatesi blenderden geçirmeli, ve ardından da süzgeçten geçirmelisiniz. Bunun sonrasında yeterince un ile karıştırarak macun kıvamına getireceğiniz malzemeleri cildinize, dudak çevresi ve göz çevresinden uzak tutmak sureti ile uygulayın. Ten rengini açan kremler arasında yer alan, ve ten rengini açmak için kullanılan bu maskeyi haftanın üç günü uygulayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası