Siyah Noktalar Nasıl Geçer? Limonun Cilde Faydaları Nelerdir?

Bu yazımızda sizlere siyah noktalar nasıl geçer sorusunun yanıtları arasında yer alan siyah noktalar için maske tarifi önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Siyah nokta giderici maskeler arasında yer alan bu uygulamayı, evinizde, tamamen steril ortamda kendi kendinize uygulayabileceğinizi de belirtmemiz gerekmektedir. Peki siyah noktalar nasıl geçer sorusunun yanıtı olanm siyah noktalar için maske tarifinde gerekli malzemeler nelerdir?

Siyah nokta giderici maskeler arasında yer alan bu uygulamanın gerekli malzemeleri sadece bir kase yoğurt, ve de bir tane limon suyudur. Siyah noktalar için maske tarifini uygularken sadece, yoğurt ve limon suyunu bir kasenin içerisinde karıştırmanız gerekmektedir. Sonrasında cildinize uygulayacağınız siyah nokta giderici maskeyi on beş dakika boyunca cildinizde bırakmalı, ancak gözlerinize gelmemesine dikkat etmelisiniz. Belirtilen sürenin dolmasından sonra ise kurumuş olan maskeyi cildinizden ılık su ile çıkartmalısınız.
Siyah noktalar nasıl geçer diyenler arasında yer alıyorsanız, ve siyah noktalar için maske uygulamasını gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız bilmelisiniz ki, haftada bir sefer uygulamanız gereken bu maske, sivilcelerinizi kurutacak, siyah noktaları giderecek, cildinizi temizleyerek besleyecektir. Göreceğiniz etkin sonucun sizi de şaşırtacağını düşünüyoruz.
Limonun cilde faydaları arasında, mikropların öldürülerek bölgenin temizlenmesinden söz etmek gerekirken, bunun yanında sivilceleri kurutan etkisinden, ve güneş yanıklarını kurutan etkisinden de söz etmek gerekmektedir. Bunun yanında limon suyunun cilde faydaları arasında siyah noktaların giderilmesine olan katkısından da söz etmek gerekmektedir. Limonun cilde faydaları arasında kan dolaşımının hızlanmasını olanaklı hale getirme etkisinden de söz etmek gerekir, ve böylelikle limon, cildin daha taze görünmesini, canlı olmasını olanaklı hale getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası