Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer? Sivilce Lekeleri Tedavisi

Bu yazımızda sizlere, sivilce lekeleri nasıl geçer sorusunun yanıtlarından söz etmeye çalışacağız. Sivilce lekeleri tedavisi için vereceğimiz formüller sayesinde, sivilce lekelerinden kurtulabilecek; ve sivilce lekeleri nasıl geçer sorunuza yanıt bulabileceksiniz. Sizlere, sivilce lekeleri nasıl geçer sorusunun yanıtı için vereceğimiz sivilce lekelerinden kurtulmanızı sağlayacak formüllerin tamamının bitkisel olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Sivilce lekeleri tedavisi için önereceğimiz yöntemleri hemen aktarmaya başlayalım:

Sivilce lekeleri nasıl geçer? Sivilce lekeleri tedavisi için, sivilce lekelerinden kurtulmak isteyenlere ilk önerimiz: iki yemek kaşığı pastane mayasının içerisine, bir çay kaşığı bal, bir çay kaşığı limon suyu ile birlikte, bir tane yumurtanın beyazını eklemeleri, ve elde edilen karışımı cilde uygulayarak, yirmi dakika boyunca ciltlerinde bekletmeleri gerektiğidir. Sivilce lekeleriniz varsa, sivilce lekeleri tedavisi için önerdiğimiz bu yöntemi siz de deneyebilirsiniz.
Sivilce lekeleri nasıl geçer diyenler için önereceğimiz bir diğer yöntem ise şu şekildedir: Bir çorba kaşığı badem yağı, bir çay bardağı haşlanmış olan taze bakla içine eklenerek, karışımın ezilmesi gerekmektedir. Sonrasında sivilce lekelerinin bulunduğu cilde uygulanır; ve ardından da yirmi dakika beklenmesi sağlanır. Sivilce lekeleri tedavisi için bu uygulamanın, haftada bir sefer gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Sivilce lekeleri nasıl geçer diyenlere önereceğimiz bir diğer yöntem ise şu şekildedir: Gece yatmadan önce cilt temizlenmeli; sonrasında da, yarım limonun suyu cilde uygulanıp cilt temizlenmeden uyunmalıdır. Sabah uyanıldığında ise, sivilce lekeleri tedavisine şu şekilde devam edilir: bir tatlı kaşığı pak maya, bir tane aspirin ile karıştırılıp ezilerek un haline getirilir. Daha sonra, bu karışımın içerisine, bir tatlı kaşığı da oksijenli su ilave edilir, ve boza kıvamına gelen bu malzemeler cilde uygulanarak yirmi dakika beklenir. Bunun sonrasında cildin ılık su ile yıkanması sureti ile sivilce lekelerinden kurtulmak hedeflenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası