Kırışıklıkları Yok Etmek İçin Maske Önerisi

Bu yazımızda sizlere, kırışıklıkları yok eden maske; ve kırışıklıkları gidermek için maske önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de kırışıklıkları yok eden maske; ve kırışıklıkları gidermek için maske önerilerine gereksinim duyuyorsanız, yazımız içerisinde önereceğimiz formülleri dikkate almanızı önerebiliriz. O halde fazla zaman kaybetmeden, kırışıklıkları yok eden maske, ve kırışıklıkları gidermek için maske önerilerinde bulunmaya başlayalım:

İlk kırışıklıkları yok eden maske önerisi için gerekli olan malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz:
Ihlamur
Salatalık suyu
Süt
Kırışıklıkları yok eden maske uygulamasını nasıl gerçekleştireceğinize bakacak olursak: öncelikli olarak ıhlamurun yapraklarının ve de çiçeklerinin el yardımı ile iyice ezilmesi gerekmektedir. Sonrasında ise salatalık suyu ile sütün karıştırılıp ıhlamurun içerisine yavaş yavaş ilave edilerek yoğurulup hamur kıvamına getirilmesi gerekmektedir. Bunun sonrasında elde edilen kırışıklıkları gidermek için maskeyi, gece yatmadan önce cildinize uygulayıp, sabah yüzünüzü temizlemeniz gerekmektedir. Kırışıklıkları gidermek için maske olarak bu uygulamayı gerçekleştirmeyi haftada iki sefer denemeniz gerekmektedir.
Kırışıklıkları gidermek için maske önerileri arasında yer alan diğer formül için gerekli malzemelere bakmak istersek:
Süt
Bir tane yumurtanın sarısı
pirinç unu
Acı badem yağı
İlk olarak, süt hariç tüm malzemeleri karıştırmanız gerekmektedir. Pirinç unu ile acı badem yağının miktarlarının eşit olması gerektiğine dikkat etmelisiniz. Daha sonra bu malzemelerin içerisine süt ilave ederek kırışıklıkları yok eden maskeyi krem kıvamında hazırlamanız gerekmektedir. Haftada bir sefer gerçekleştirmeniz gereken bu uygulamayı cildinize banyodan bir saat önce yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası