Kırışıklıklar Nasıl Geçer?

Kırışıklıklar Nasıl Geçer?

Yaşı 25’ten büyük olan pek çok kişinin ortak sıkıntısı kırışıklıklardır. Peki kırışıklıklar nasıl geçer? Kırışıklıklar nasıl giderilir? Kırışıklıklar nasıl yok olur? Yazımız içerisinde bu soruların yanıtlarını sizlere aktarmakla birlikte, kırışıklık gideren maske tarifleri arasında yer alan portakal maskesi hakkında bilgi sahibi olmanızı da sağlamaya çalışacağız… Kısacası, kırışıklıklara veda etmek istiyorsanız, bilgilerimizi gözden geçirmelisiniz…

Kırışıklıklar Nasıl Yok Olur?
Kırışıklıklar Nasıl Giderilir?
Kırışıklıklar Nasıl Geçer?

Kırışıklıkları önlemek, ya da en azından azaltmak için yapmanız gereken ilk şey, geceleri sırt üstü uyumaktır. Eğer yan, ya da yüz üstü yatarak uyuyacak olursanız, yüzünüzün bir tarafı ile yastığa yapacağınız baskı nedeni ile, başlarda fark etmekte zorlanacağınız, ancak sonrasında sizin için çok büyük dert olacak kırışıklıklarla uğraşmak durumunda kalırsınız. Bu nedenle, geceleri sırt üstü uyumanızı öneriyoruz. Biraz daha çok horlayabilirsiniz; ama güzelliğiniz için değeceği kanısındayız…

Balık yemek, içeriğinde bulunan yüksek miktardaki protein dolayısı ile, cildinizin parlak; ve genç görünmesini olanaklı hale getirecektir. Bu nedenle, ton balığı; ve soğuk su balıkları başta olmak kaydı ile balık tüketmeniz önerilmektedir.

Gözlerin kısılması da kırışıklıkların önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle, güneşin gözlerinizi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız güneş gözlüğü kullanın, ya da okumakta zorluk çektiğiniz şeyler için gözlerinizi kısıyorsanız, bu problemin kaynağını bulmak adına doktorunuza başvurun, gerekiyorsa numaralı gözlük, ya da lens kullanımı gerçekleştirerek kendinizi göz çevresi kırışıklıklarına karşı korumaya alın.

Kırışıklıkların oluşumunu önlemek, ya da var olan kırışıklıklarınızı azaltmak için yapacağınız cilt bakımında doğal meyve asitlerini kullanın. Bu sayede, kırışıklık, ve çizgileriniz azalacağı, ya da önleneceği gibi, cilt hücrelerinizin yenilenmesi durumu da söz konusu olacaktır.

Kırışıklıklar Nasıl Geçer? Kırışıklıklar Nasıl Giderilir? Kırışıklıklar Nasıl Yok Olur? Portakal Maskesi —>

1 2

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.