Kırışıklık Önleyici Doğal Maskeler Arasından Öneriler

Bu yazımızda sizlere, kırışık önleyici doğal maskeler, ve kırışık önleyici kremler arasında yer alan iki formülden söz edeceğiz. Uygulamaların tamamını evde kendiniz gerçekleştirebileceğiniz gibi, gerekli hazırlıkları da sizin yapacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. Kırışık önleyici doğal maskeler, ve kırışık önleyici kremler arasında yer alan ilk önerimizin, yağlı ciltler için önerilen kırışık önleyici kremler arasında yer aldığını belirterek, gerekli malzemeleri aktaralım:

Bir çay kaşığı kaolin
Çeyrek çay kaşığı nane esansı
İki yemek kaşığı nane ezmesi
Belirtilen malzemelerin tamamını karıştırmanızın sonrasında, ince bir tabaka halinde cildinize uygulamanız gerekmektedir. Bunun sonrasında ise yirmi dakika zaman diliminin geçmesini bekleyerek cildinizdeki kırışık önleyici kremi cildinizden çıkartmalısınız…
Kırışık önleyici doğal maskeler arasında yer alan bir diğer uygulamayı ise şu malzemelerle hazırlamamız gerekmektedir:
Bir kaç damla benzoin tentürü
Bir çay kaşığı votka
Bir çay kaşığı limon suyu
Bir yumurta beyazı
Çeyrek salatalığın suyu
Kırışık önleyici doğal maskeler arasında yer alan bu uygulama şu şekilde gerçekleştirilmelidir: Öncelikle yumurtanın beyazı koyulaşana kadar çırpılmalıdır. Daha sonra ise cilde, tüm malzemelerin karışımı uygulanmalı, ve yirmi dakika beklenmelidir. Bu sürenin sonunda ise, kırışık önleyici doğal maskeler arasında yer alan bu uygulamanın ciltten soğuk su ile temizlenmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası