Göz Altı Morlukları İçin Kivi Maskesi

Bu yazımızda sizlere göz altı morlukları ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Göz altı morlukları nasıl geçer sorusunun yanıtları arasında yer alan göz altı morluklarına bitkisel çözümlerden bir tanesi olan kivi maskesini sizlere aktaracağımızı belirtelim, ve hiç zaman kaybetmeden, 45 günlük bir sürecin sonunda sözleri göz altı morluklarına veda ettiren kivi maskesi ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Göz altı morlukları nasıl geçer diyenler için, göz altı morluklarına bitkisel çözümler arasında sunacağımız kivi maskesini uygulamanızın bir gün sonrasında etkisini göstermesini beklememeniz gerekiyor, ve sabırlı bir şekilde her gün kivi maskesi uygulamasını, sabahları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Yüzünüzü öncelikli olarak yıkamalı; ve sonrasında kurulayıp, aktaracağımız kivi maskesini uygulayarak 45 gün boyunca beklemelisiniz. Peki göz altı morluklarına, 45 gün içerisinde son veren kivi maskesi için gerekli malzemeler neler?
Kivi maskesi için gerekli malzemeler:
Yarım kivi
Bir çay kaşığı buğday yağı
Bir çay kaşığı bal
Kivi maskesini uygulamak için ilk olarak kiviyi rendelemeniz gerekiyor. Sonrasında ise içerisine diğer malzemeleri karıştırarak bir macun elde etmeniz, ve hazırladığınız kivi maskesini, önceden yıkayarak kuruladığınız göz altı morluklarının üzerine uygulamanız. Bunun sonrasında ise yirmi dakika bekleyerek yüzünüzü ılık su ile yıkamanız gerekiyor. Her gün sabah gerçekleştirmeniz gereken kivi maskesini, haftanın bir günü ise geceleri yatmadan önce yapmanızı öneriyoruz.
Kivinin içeriğinde bulunan antioksidan etkiler; ve aynı şekilde kivi maskesinin içerisinde bulunan bal ve buğday yağının gücü ile birlikte, göz altı morluklarından kurtulmanız daha kolay bir hal alacak. Ancak kivi maskesini gözlerinize kaçırmamaya dikkat etmeniz gerektiğini de belirtmeyi unutmamalıyız. Kivinin yakıcı olabileceğini unutmamamız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası