Evde Kırışıklık Tedavisi İçin Evde Kırışıklık Kremi Yapımı

Bu yazımızda sizlere, evde kırışıklık tedavisi için bazı önerilerde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Evde kırışıklık maskesi, ve evde kırışıklık kremi yapımı gibi konularda yazımızdan destek alabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer ki siz de evde kırışıklık tedavisi yaparak kırışıklıkları önlemek, ve evde kırışıklık tedavisi ile kırışıklıklardan doğal yol ile kurtulmak istiyorsanız, işte sizlere evde kırışıklık maskesi önerilerimiz:

Evde kırışıklık tedavisi için gerekli malzemeler:
İki yemek kaşığı gül suyu
Bir tane yumurta beyazı
Evde kırışıklık tedavisi için bu malzemeler şu şekilde kullanılmalıdır: Öncelikli olarak yumurtanın beyazı çok iyi bir şekilde çırpılmalı; sonrasında da ince bir tabaka halinde cilde uygulanmalıdır. Yumurta beyazının cildinizde yirmi dakika kalmasının sonrasında ise, bir fincan suyun içerisine gül suyu karıştırılarak, cilt bu karışım ile güzelce silinmelidir.
Evde kırışıklık kremi yapımı ile ilgili olarak bilinmesi gereken bir diğer malzeme grubu da şu şekilde belirtilmektedir:
Üç yemek kaşığı limon suyu
Bir yemek kaşığı kayısı yağı
İki yemek kaşığı badem yağı
İki yemek kaşığı lanolin
Evde kırışıklık maskesi için evde kırışıklık kremi yapımı bu malzemeler ile şu şekilde gerçekleştirilmektedir: Bütün malzemelerin bir araya getirilmesinin sonrasında, malzemeler, içerisine su girmeyecek şekilde bir kap içerisine alınarak, sıcak suyun bulunduğu bir yere konulmalıdır. Bu şekilde yağların erimesi olanaklı hale gelecektir. Bu işlemin sonrasında artık karışım, evde kırışıklık tedavisi için kullanılabilir hale gelmiş olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası