Evde Cilt Bakımı İle Salatalık Toniği Ve Nane Toniği

Evde Cilt Bakımı İle Salatalık Toniği Ve Nane Toniği

Bu yazımızda sizlere, cilt nasıl gençleşir sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Cilt nasıl gençleşir sorusunun yanıtları arasında yer alan salatalık toniği, ve nane toniği ile, özenli bir şekilde gerçekleştirdiğiniz evde cilt bakımına daha etkileyici bir yöntem kazandırabileceksiniz. O halde, cilt nasıl gençleşir sorusunun yanıtları arasında yer alan salatalık toniği, ve nane toniğini anlatmaya başlayalım:

Salatalık toniği için gerekli malzemeler:

Bir tatlı kaşığı güvercin ağacı hülasası
Bir tatlı kaşığı gül suyu
Bir tane yumurtanın beyazı
Bir tane salatalık

Cilt nasıl gençleşir diyenler, salatalık toniğini bu malzemelerle, evde cilt bakımı sırasında şu şekilde gerçekleştirmelidirler: Öncelikle salatalığın püre haline getirilmesi gerekmektedir. Sonrasında ise, gül suyu, ve güvercin ağacı hülasası ile karıştırılması gerekmektedir. Bunun ardından başka bir yerde çırpılarak kar beyaz olması sağlanan yumurta akının da daha sonra, salatalıklı karışım içerisine ilave edilerek bir sefer daha karıştırılması gerekmektedir. Daha sonra süzülen salatalık toniği, evde cilt bakımı için artık kullanıma hazır demektir.

Nane toniği için gerekli malzemeler:

Bir fincan nane yaprağı
Dört bardak su
Dört bardak sirke

Cilt nasıl gençleşir diyenler, nane toniğini şu şekilde uygulamalıdırlar: Öncelikle verilen malzemelerin tamamı karıştırılmalı, sonrasında da kaynatılmalıdır. Bunun ardından beş gün zaman geçmesi beklenmeli, ardından da nane toniği süzülerek, evde cilt bakımı sırasında kullanılmalıdır…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.