Dudak Peelingi Ne İşe Yarar? Dudak Peelingi Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere dudak peelingi ile ilgili bilgiler vererek, dudak peelingi ne işe yarar, dudak peelingi nasıl yapılır sorularının yanıtlarını aktarıp, dudak peelingi yapımı ile ilgili bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de dudak peelingi ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, bilgilerimizin aktarımını; ve dydak yapımını hemen anlatmaya hemen başlayalım:

Dudak peelingi ne işe yarar? Dudak peelingi, dudaklarınızda bulunan ölü derinin atılması adına büyük öneme sahip bulunmaktadır. Bunun yanında, ince çizgilerin dudaktaki görünümünü de azaltan dudak peelingi, makyajınızın daha güzel görünmesini de olanaklı hale getirme etkisi göstermektedir.
Dudak peelingi nasıl yapılır? Dudak peelingi yapımı: Bir çay kaşığı toz şeker; ve bir çay kaşığı bal birbirine güzelce karıştırılır; sonrasında ise güzelce dudaklara uygulanır. Bu uygulamanın bir kaç dakika dudaklarda bekletilmesinden sonra ise zeytinyağı sürülerek dudakların zeytinyağını emmesi için bir süre beklenir. Dudak peelingi yapımının beş günden kısa sürede tekrarlanmaması gerektiğini de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Aksi halde dudakların yıpranması problemi ile karşı kaşrıya kalabilirsiniz.
Dudak peelingine ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzde, elinizde gerekli malzemeler de bulunmuyorsa, yumuşak bir diş fırçası ile dudaklarınıza dairesel hareketler uygulamayı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de dudak peelinginden istediğiniz sonucu elde edebilmeniz olanaklı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası