Cilt Onarıcı Krem Ve Cilt Onarıcı Maske Önerileri

Bu yazımızda sizlere, cilt onarıcı krem, cilt onarıcı kremler; ve cilt onarıcı maske önerilerinden sizlere söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer ki siz de cilt onarıcı kremler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, cilt onarıcı maske yapılışları hakkında sizleri bilgi sahibi yapalım, ve gerekli malzemelerin kullanımı ile birlikte cilt onarıcı kremlerin nasıl hazırlandığı hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaya başlayalım:

Cilt onarıcı maske önerileri arasında ilk olarak cilt onarıcı buğday maskesinden söz edelim; ve bunun için gerekli malzemelere bakalım:
Bir tatlı kaşığı su
3/4 fincan badem yağı
Yarım tatlı kaşığı buğday özü
Bir yumurta sarısı
Cilt onarıcı maske önerileri arasında yer alan cilt onarıcı buğday maskesinin yapılışını ise sizlere şu şekilde açıklayabiliriz: Cilt onarıcı buğday maskesi için, öncelikle bütün malzemeleri su hariç çırpmanız gerekmektedir. Malzemelerin tamamı iyice karıştığında içerisine suyu da ilave etmeli; ve yeniden çırpma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Sonrasında ise cildinize fırça yardımı ile uygulayarak yirmi dakika kadar beklemeli, ardından da yüzünüzü temizlemelisiniz…
Cilt onarıcı kremler arasında yer alan bir diğer cilt onarıcı maske de, cilt onarıcı maydanoz maskesidir. Cilt onarıcı maydanoz maskesi için gerekli malzemeler şu şekildedir:
Bir fincan su
Bir yumurtanın sarısı
Bir çorba kaşığı bal
Yarım demet maydanoz
Cilt onarıcı maydanoz maskesinin uygulanışı da şu şekildedir: Öncelikle maydanozu suyun içerisinde 15 dakika kaynatın, sonra da maydanozları süzerek bir fincan maydanoz suyunu alın, içerisine de yumurta sarısını ve balı ilave ederek iyice karıştırın. On beş dakika yüzünüzde kalması gereken cilt onarıcı maskeyi, sonrasında cildinizden arındırmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası