Cildi Gençleştirmek İçin Ne Yapmalı? Cildi Gençleştiren Doğal Yöntemler

Cildi Gençleştirmek İçin Ne Yapmalı? Cildi Gençleştiren Doğal Yöntemler

Bu yazımızda sizlere, cildi gençleştirmek için bilmeniz gerekenlerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Cildi gençleştirmek için doğal yöntemler arasında yer alan, cildi gençleştirmek için ne yapmalı sorusunun yanıtları arasında iki farklı formülden söz edeceğiz. Cildi gençleştirmek için önereceğimiz formüller tonik olmaları ile birlikte, tonik şeklinde kullanılmaları gerektiğini de unutmamamız gerekmektedir. O halde cildi gençleştirmek için ne yapmalı diyip, cildi gençleştirmek için doğal yöntemler kullanmak isteyenlere, gerekli ilk malzemeleri aktaralım:

İki bardak kaynar su
Bir fincan mürver çiçeği

Cildi gençleştirmek için, mürver çiçeğinin üzerine kaynar suyu dökmeli, ve sonrasında sekiz saat bu karışımın birlikte kalmasını sağlamalısınız. Belirtilen sürenin dolmasından sonra ise, suyu süzerek, cildi gençleştiren doğal yöntemler arasında kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.
Cildi gençleştirmek için ne yapmalı diyenlere kolay bir yöntem için, yine gerekli malzemeleri aktaracak olursak:

60 gram gliserin
60 gram alkol
45 gram gül suyu
Bir tatlı kaşığı güvercin ağacı hülasası
Çeyrek tatlı kaşığı asitborik
Çeyrek tatlı kaşığı asilbent

Cildi gençleştirmek için doğal yöntemler arasında bu malzemelerin şu şekilde kullanılması gerekir: İlk olarak asitboriğin güvercin ağacı hülasası içerisinde eritilmesi gerekir. Daha sonra ise, bu malzemelerin içerisine, gliserin, gül suyu, alkol, asilbent ilave edilmesi, ve tüm malzemelerin birlikte karıştırılması gerekir. Belirtilen uygulamanın gerektiği şekilde gerçekleşmesinin sonrasında, cildi gençleştirmek için hazırlanan tonik cilde uygulanmaya başlanabilir.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.