Cildi Canlandıran Doğal Maske Ve Cildi Canlandırıcı Maskeler İçin Öneriler

Bu yazımızda sizlere, cildi canlandıran doğal maske, ve cildi canlandırıcı maskelerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Cildi canlandıran doğal maskeler arasında bir arayış içerisinde iseniz, ve cildi canlandırıcı maskeler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızdan destek alabileceğinizi bilmeniz gerekmektedir. O halde sizlere zaman kaybettirmeden, cildi canlandıran doğal maskeler hakkında bilgilerimizi sizlere aktarmaya başlayalım:

Cildi canlandıran maske için gerekli malzemeler:
15 gram balmumu
60 gram badem yağı,
Bir tane salatalık
Cildi canlandıran doğal maskeler arasında yer alan bu uygulamayı nasıl gerçekleştirmeniz gerektiğine bakacak olursak, kaynar su bulunan bir tencerenin içerisine bir kap yerleştirmeli, ve bu kabın içerisine su girmemesini sağlamalısınız. Öncelikle balmumunu bu kap içerisinde eritmeli, sonrasında ise badem yağını balmumunun içerisine eklemelisiniz. Bunun ardından yapmanız gereken işlem, salatalığı ezerek püre haline getirip, balmumu, ve badem yağının içerisine, yağların üzerine çıkacak kadar ilave etmektir. Daha sonra bu karışımın bulunduğu kabın ağzını alüminyum folyo ile kapatmalı, ve bir saat boyunca kaynamasını sağlamalısınız. Belirtilen sürenin sonunda ise hazırlamış olduğunuz cilt canlandıran maskenin soğumasını beklemeli, ve daha sonra cildi canlandıran maske olarak cildinize uygulamalısınız.
Cildi canlandırıcı maskeler arasında yer alan bir diğer formül için gerekli malzemeler şu şekildedir:
İki damla sardunya yağı
Yarım fincan lanolin
Bir fincan kıyılmış marul
Cildi canlandıran doğal maskeler arasında yer alan bu uygulamayı hazırlamanız için ise şu bilgilere sahip olmanız gerekmektedir: Öncelikle kaynar suyun içerisine bir kap yerleştirmeli, ve kabın içerisine su girmesini önlemelisiniz. Daha sonra lanolini bu kap içerisinde eritmeniz; ve ardından marulu da ilave etmeniz gerekmektedir. Daha sonra kabı suyun içerisinden almalı; ve sardunya yağını eklemelisiniz. Cildi canlandırıcı maskeler arasında yer alan bu uygulamanız bu şekilde hazır olmuş olacaktır. Artık cildi canlandıran doğal maskeler arasında bir yeri vardır, ve uygulayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası