Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlatılır?

Bu yazımızda sizlere, bikini bölgesindeki kararmalar nasıl geçer; ve bikini bölgesi nasıl beyazlatılır sorusunun yanıtları arasında yer alan, bikini bölgesini beyazlatmak için önerilerde bulunacağız. Mevsim yavaş yavaş yaza döner, ve siz bikini giymek isterken, bikini bölgesini beyazlatmak için neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya başlayalım…

Bikini Bölgesindeki Kararmalar Nasıl Geçer?
Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlatılır?

• Bikini bölgesini beyazlatmak için her gün uygulamanız gereken yöntemlerden bir tanesi aloe vera jeli ile gerçekleştirilmekte. Yapmanız gereken şey, aloe veranın yaprağında bulunan jeli alıp bikini bölgesine uygulamak, ve sonrasında yirmi dakika bekletip, ardından da bölgeyi ılık su ile durulamak…

• Bir limonu ortadan ikiye bölün; ve sonrasında bikini bölgesine uygulayın. Ardından bu şekilde 15 dakika kadar bekleyin, ve sonra bölgeyi ılık su ile durulayın.

• Yarım limonun suyunu yarım çay kaşığı bal, ve bir kaşık yoğurt ile karıştırın. Bu şekilde on dakika kadar bekleyin, ve ardından su ile hassas olan bölgeyi durulayın.

• Yarım salatalığın suyunu alın, ve bikini bölgesine uygulayarak 15 dakika bu şekilde bekleyin. Ardından bölgeyi durulayın. Bu uygulamayı günde iki kere yapabilirsiniz.

Bikini Bölgesindeki Kararmalar Nasıl Geçer? Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlatılır? —>

1 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası