Ağrısız Epilasyon Nasıl Yapılır? Acısız Epilasyon Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizler için ağrısız epilasyon, ve acısız epilasyondan söz etmeye çalışacağız. Ağrısız epilasyon nasıl yapılır, ve acısız epilasyon nasıl yapılır sorularının yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Yaz aylarında ağrısız epilasyon, ve acısız epilasyona daha sık gereksinim duyarsınız, bunun nedeni, yaz aylarında daha sık yapılan epilasyonlardır. Peki ağrısız epilasyon nasıl yapılır; acısız epilasyon nasıl yapılır? İşte ağrısız epilasyon, ve acısız epilasyon için bilmeniz gerekenler:

Ağrısız epilasyon için, epilasyon döneminin sonrasındaki ilk 24 saat içerisinde spor yapmamanız, ve sıcağa çok fazla maruz kalmamanız gerekmektedir. Acısız epilasyon için dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise, epilasyon yapılan bölgenin iyice gerilmesinin gerekliliğidir. Aynı zamanda, acısız epilasyon için, tüyleri çıkış yönüne doğru almanızın gerekli olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Ağrısız epilasyon nasıl yapılır, ve acısız epilasyon nasıl yapılır sorularının yanıtlarından söz ederken şu bilgiyi de vermemiz gerekmektedir ki: eğer bir gün sonrasında denize; ya da havuza gitmeyi düşünüyorsanız, epilasyonu aynı gün değil, bir gece öncesinde gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Bu sayede, deniz, ya da havuz suyunun tuzu, ya da kloru, epilasyon uygulanmış olan hassas bölgeye zarar vermeyecektir.
Acısız epilasyon, ve ağrısız epilasyon için koltuk altında, ağrısız epilasyon nasıl yapılır, ve acısız epilasyon nasıl yapılır sorularının yanıtlarına bakmak istersek: koltuk altında bulunan tüylerin dağınık olduğunu belirtmemiz gerekir, bu nedenle de epilasyon işlemi tek yönlü değildir. Epilasyonu koltuk altına uyguladıktan sonra soğuk su ile yıkamanız önerilmektedir.
Ağrısız epilasyonu bikini bölgesinde uygulamak istiyorsanız, bilmelisiniz ki bu bölgelerde batık problemi ile sık karşılaşılmaktadır. Batık probleminin bikini bölgesinde önlenmesi adına, batık önleyici kremlerden; ya da losyonlardan kullanmanız önerilmektedir. Ağrısız epilasyon nasıl yapılır, ve acısız epilasyon nasıl yapılır sorusunun bikini bölgesi için sorulması sırasında şu yanıtı da vermemiz gerekir: kıl köklerinin, epilasyon işlemi öncesinde ılık su ile yumuşatılması, ağrısız epilasyon, ve acısız epilasyon için mutlaka önerilmektedir. Ağrısız epilasyon nasıl yapılır sorusunun yanıtları arasında, ağrısız epilasyon için, bölgenin yumuşamasını, ve uyuşmasını sağlayan kremlerden de destek alabileceğinizi belirtmek isteriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası