Bir Haftada Üç Kilo Vermek İçin Lahana Çorbası Diyeti

Bir Haftada Üç Kilo Vermek İçin Lahana Çorbası Diyeti

Zayıflama çorbaları arasında yer alan lahana çorbası ile, bir haftada üç kilo vermek mümkün. Lahana çorbası ile uygulayacağınız lahana çorbası diyeti, bilinen; ve etkin sonuç veren lahana diyetinin farklı bir şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda sizlere, lahana çorbası; ve lahana çorbası diyeti ile bir haftada üç kilo vermekten bahsedeceğiz…

Bir haftada üç kilo vermek için uygulanan lahana çorbası diyetinde, günde üç öğün yemek yemek zorundasınız; ve gün içerisinde tükettiğiniz her bir öğünde de bir kase lahana çorbası içmek durumundasınız. Zayıflama çorbaları arasında yer alan lahana çorbasının yağsız olarak hazırlanması gerekmektedir. Lahana çorbası diyeti ile bir haftada üç kilo vermek istiyorsanız, lahana çorbası diyeti yaparken, çilek ve muz başta olmak üzere, içeriğinde şeker olan diğer meyveleri tüketmeniz kesinlikle yasaklanmıştır.

Zayıflama çorbaları arasında yer alan lahana çorbası; ve lahana çorbası diyeti ile bir haftada üç kilo vermek istiyorsanız, tüketeceğiniz kahve ya da çayın içerisine de, şeker ya da başka bir tatlandırıcı eklememeniz gerekmektedir. Lahana çorbası diyetinde, alkolsüz içecek yasağınızın bulunmaması ile birlikte, alkol ve şekerin içeriğinde bulunduğu yiyeceklerin tüketilmesi yasaktır. Maden suyu ise, lahana çorbası diyetinde serbest olan en önemli içeceklerden bir tanesidir. Lahana çorbası diyeti uygulamasında öğün atlamanız yasak iken, sofraya aç olarak oturmanızın da yasak olduğunu bilmelisiniz.

Bir haftada üç kilo vermek için uygulamanız gereken lahana çorbası diyeti diyet programı şu şekildedir:

Lahana çorbası diyeti 1. Gün: Lahana çorbası ile birlikte, muz haricindeki diğer meyveler. Karpuzu rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bununla birlikte, kahve ya da çay içecekseniz şeker kullanmamanız gerekmektedir.

Lahana çorbası diyeti 2. Gün: Diyet programının ikinci gününde meyve yenilmesi yasak iken, mısır dışındaki diğer sebzelerin tüketimi serbesttir; diyetin baş tacı ise elbette
yine lahana çorbası…

Lahana çorbası diyeti 3. Gün: Meyve ve sebzeler ile birlikte lahana çorbası.

Lahana çorbası diyeti 4. Gün: Bir bardak yağsız süt; ve üç adet muz ile birlikte lahana çorbası

Lahana çorbası diyeti 5. Gün: Dört adet domates, 150 gram sığır eti; ve lahana çorbası…

Lahana çorbası diyeti 6. Gün: Lahana çorbası ile birlikte istenildiği kadar sebze; ve bununla birlikte 150 gram dana eti, ya da 150 gram sığır eti; veya 150 gram, derisi alınmış tavuk eti.

Lahana çorbası diyeti 7. Gün: Şekersiz meyve suları, bir kase esmer pirinç, lahana çorbası; ve istenildiği kadar sebze…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.