2018 Modası

2018 yılının yaklaşması ile birlikte bizler 2018 modasını merakla araştırmaya başladık. Saçımızı yaptıracaksak, kıyafet alacaksak, makyaj bilgileri edineceksek… Bunları 2018 modasına göre yapmalı ve gelen yıla hazır olmalıyız. Peki 2018 moda makyajı, 2018 moda saç modelleri, 2018 moda kıyafetleri ve daha fazlası nedir? Hep birlikte merakımızı giderelim.

2018 Modası

■ 2018 moda makyajında doğallık ön planda. Öyle ki, bu yıl fondöten kullanarak yüzümüzdeki tüm kusurları kapatmak yerine, cildimize nefes aldırıp, kusurlarımızı parlatmayı tercih edeceğiz. Aslında bu yeni bir şey değil, doğallık bir kaç yıldır, nude makyajlarla da kendini bizlere hissettirmekte idi.

■ 2018 moda makyajında aydınlatıcı kullanımı da her zamankinden daha özgün olacak. Genellikle aydınlatıcıyı bizler, yorgun olan gözlerimizi kapatmak için göz pınarlarımıza, yanaklarımızın üstüne, burnumuza, çenemize, alnımıza süreriz. Peki ya dudaklarınız çok güzelse? 2018 modasına uyarak aydınlatıcı ile dudaklarınızı vurgulayabilir ve bu güzelliği ön plana çıkartabilirsiniz.

■ 2018 moda saç modellerinde de doğallık, tıpkı makyajda olduğu gibi ön planda. Öyle ki, saçlarınızı yaptırmaktansa, boyatmak; ya da kestirmektense, kendi haline bırakabileceksiniz. Bu da bize palas pandıras tabirini hatırlatıyor. Aslında 2018’de, hazırlanmadan evden dışarı çıkmak, modaya uymayı sevenleri çok mutlu edecek.

■ Saçların doğal olması ile birlikte, aksesuar kullanımı da bir diğer trend olacak. Öyle ki, saçların bu sene ışıl ışıl parladığını görürseniz hiç şaşırmayın. Aksesuarlar oldukça ön planda.

■ Saçlarımızı boyatırken bizler genellikle kaşlarımızı da boyatıyoruz. Ancak 2018’de bunu yapmaya gerek yok; kaşlarım boyanırken gözlerim yandı derdi de yok… Sarı saç kara kaş bu sene oldukça moda.

■ Wellness bir diğer 2018 modası. Ruhumuzu rahatlatmaya yönelik bu iç bakım hakkında detaylı bilgileri sitemiz içerisinde farklı konularda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası