2011 Oje Renkleri Neler

Yaz mevsimi, sıcaklarla birlikte, kendisini yavaş yavaş göstermeye başlıyor. Ve yazın gelmesi demek, cıvıl cıvıl renklerin ortalarda dolaşması demek. O halde, yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte, oje renklerinde de bir canlanma göreceğimizi söyleyebiliriz. Ancak oje renklerini seçerken, moda oje renkleri seçmek; ve moda içerisinde de 2011 oje renklerinden faydalanmak en öncelikli işimiz olmalıdır. 2011 oje renkleri içerisinde nelerin olduğunu merak edenler için ise, hemen bu bilgiyi verelim; bakalım 2011 oje renkleri; ve moda oje renkleri nelermiş:

<

2011 oje renkleri içerisinde en çok tercih edilecek oje renklerinden bir tanesi yeşildir. Moda oje renkleri arasında yer alan yeşilin tonlarına gelince, koyu yeşillerin değil, açık tonlardaki yeşillerin tercih edilmesi gerekmektedir. Mesela, zeytin yeşili, haki ve nane gibi tonlar, 2011 oje renkleri arasında en çok tercih edilen renklerdendir. Moda oje renklerinin genellikle mat olduğunu da akıllardan çıkartmamak gerekmektedir.
2011 oje renkleri içerisinde en çok tercih edilen moda oje renklerinden bir tanesi de lila. Lila oje kullanmayı düşünüyorsanız da yine mat lilalardan; ve metalik lilalardan faydalanmanız gerektiğini belirtmek isteriz.
2011 oje renkleri arasında yer alan pembe de, moda oje renklerinden. Pembe ojeler vazgeçilmezleriniz arasında ise, ve oje renkleri arasından pembe ojeleri seçmeyi düşünüyorsanız, klasik pembelerin yanında, parlak gülkurusu ojeleri; ve şeker pembesini; aynı zamanda da yine mat olan pembe ojeleri tercih edebileceğinizi söyleyebiliriz.
2011 oje renkleri arasında yer alan moda oje renkleri içerisinde bej ojelerden faydalanacaksanız, bronz ve kum rengi ojeler ile, ten rengi ojeler ve sütlü bej gibi tonlardan faydalanabilmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz.
2011 oje renkleri arasında sayabileceğimiz moda oje renklerinden sonuncusu ise, kırmızı sedefli ojeler. Hem kırmızının; hem de sedefli tonların oldukça seksi renkler olduklarını belirten uzmanlar, bu renklerin de, oje renkleri arasında, yaz mevsiminde, sıklıkla karşılaşılacak renkler olduğunu belirtiyorlar. Oje renkleri arasında, kırmızı ve sedeften yana bir tercihte bulunacaksanız, özellikle bronz tenli olmanız gerektiğini de belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası