Survivor Asena Dominik Cumhuriyetinde

Survivor Acun Ilıcalı, Survivor Nihat Doğan, Survivo Asena… Bu isimler, pek çoğumuzun Show TV ekranlarına kilitlenmesini sağlayan isimler olarak karşımıza çıkıyor. Survivor yarışmacıları neler yapıyor, Survivor yarışmacıları neler yiyor, Survivor yarışmacıları neler konuşuyor, Survivorda kim elendi, Survivorda kim kazandı…? Bunların hepsinin cevabını almak için Acun Ilıcalı Survivor’u, yayınlandığı süre zarfında izliyoruz. Survivor Nihat Doğan ile sürekli sorunlar yaşayan survivor Asena ise, iki hafta önce Survivordan elendi.

<

Survivor Türkiye’nin sunucusu Survivor Acun Ilıcalı’nın Survivor Asena’nın elendiğini açıklamasının ardından, Asena’nın, Dominik Cumhuriyetini terk etmesi gerekiyordu; ancak Survivor Asena, hala Dominik Cumhuriyeti’nde kalmaya devam ediyor. Neden hala Dominik Cumhuriyeti’nde olduğunu öğrenmek istediğimiz Survivor Asena, 30 gün Survivor ile Dominik Cumhuriyetinin eziyetini çektiğini, sonrasında da keyfini çıkartmak istediğini belirtti.
15 gündür Dominik Cumhuriyetinde olan Survivor Asena, bir otele yerleşmiş ve tatil yapıyor. Önümüzdeki günlerde ise Türkiye’ye dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası