Selma Taran Ali Taran’ın Evlenmesine Nasıl Tepki Gösterdi?

Ali Taran evleniyor haberleri, iki gündür magazin gündemini sallıyor. Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile evleneceği de herkes tarafından artık biliniyor. Ali Taran‘ın, 21 yıllık eşi, kanser hastası Selma Taran’ı, Ayşe Özyılmazel için boşayıp boşamadığı akılları karıştıran bir konuydu. Milliyet Gazetesinin haberine göre, Ali Taran, 14 Haziran’da, Selma Taran’dan Ayşe Özyılmazel sebebiyle boşandı.

<

Ali Taran, bugün akşam Bodrum’da, Ayşe Özyılmazel ile dünya evine girecek. Peki Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel arasındaki yaş farkına ne dersiniz; Ali Taran 59 yaşında, ayrıldığı eşi Selma Taran 51; Ayşe Özyılmazel ise 32 yaşında. Yani Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel arasında 27 yaş fark var… Ali Taran’ın eski eşi Selma Taran’ın, bu olay karşısında nasıl bir tepki verdiğine gelecek olursak:
Milliyet Gazetesinin haberine göre, Ali Taran’ın kendisinden, hastalığı nedeniyle ayrıldığını iddia eden Selma Taran, Ayşe Özyılmazel’e, kendisinin yakalandığı hastalığa yakalanmaması yönünde tavsiyede bulundu. Ali Taran’a ve Ayşe Özyılmazel’e mutluluklar dileyen Selma Taran, oğullarının da bu olay karşısında çok üzgün olduğunu; babası Ali Taran’a kırgın olduğunu belirtti. Bununla birlikte Milliyet Gazetesi şunu da hatırlatıyor: ”Selma Taran, bir sene önce magazin basınına vermiş olduğu röportajında, Ali Taran’ın, Selma hanımın hasta olduğunu öğrendiğinde, onun daha da çok yanında olduğunu; ve sanki yeniden aşık olduğunu belirtmişti…”
Biz de MaviBoncugum.Com olarak şunu soruyoruz: hangi kadın eşini kötüleyebilir eğer yuvasında gözü varsa, Selma hanım eşinin kendisine kötü davrandığını; hastalığı nedeniyle kendisine olumsuz yaklaştığını söyleyebilir? Hangi yürekli insan, böyle bir hastalık sahibi olan kişiyi ilk günlerde arkasından vurabilir? İlk zamanlarda Selma Taran’ın söylediği gibi cereyan etse de olay, görüyoruz ki Ali Taran olaya alışınca oklar tersine dönmeye başlamış…

Latest Comments
  1. Almina

    Adminliğimi ve yazdığım yazıları bir kenara bırakarak, haberden edindiğim bilgiye göre bir yorum yapmak istiyorum: Selma hanım bu haberdeki mesajı ile, ne kadar hanımefendi bir insan olduğunu göstermiş bence; ve gördüğüm kadarıyla, Selma hanımın o kadar büyük bir yüreği var ki, umarım savaştığı hastalığı da en kısa sürede yenecek. Bu kanıya nereden vardığımı da belirteyim: pek çok insan, ayrıldığı sevgilisine bile mutluluklar dilemez ki Selma hanım, başka bir kadın için terkedilmesine rağmen, eski eşine mutluluklar dileyebiliyor. Türk insanıyız, beddua ederiz de yine de mutluluklar dilemeyiz. Dilerim, asıl Selma hanımın kendisi çok mutlu olur.
    Ve Ayşe Özyılmazel yerine kendimi koyduğumda, bir bayan olarak şu şekilde düşünüyorum: gün gelir ben de hasta olabilirim, ya da benim de yaşım olduğu yerde kalmaz ileri gider; o halde beni de boşayabilir eski eşini bu sebeplerle boşayan bir insan; ya da benden daha çok başka birini de sevebilirse beni de çocuğumla ortada bırakabilir… Yuva yıkarak yuva kurulur mu şüpheliyim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası