Öyle Bir Geçer Zamanki Ve Fatmagül’ün Suçu Ne Oyuncuları Gecelerde

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin ünlü oyuncuları, dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarında, kendilerini gecelere atıyor; ve magazin muhabirlerine yakalanıyorlar. Geçtiğimiz günlerde, Aras Bulut İynemli ile Yıldız Çağrı Atiksoy birlikte görüntülendi. Bir gün önce de Aras Bulut İynemli, bir bar çıkışında bir grup bayan ile görüntülenmişti. Buna kızan Aras Bulut İynemli, o bar senin, bu bar benim gezen birisi olmadığını söyledi; ve Yıldız Çağrı Atiksoy ile sevgili olduklarını, bunun bu şekilde bilinmesi gerektiğini magazin muhabirlerine belirtti. Aras Bulut İynemli ve Yıldız Çağrı Atiksoy, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin oyuncularından.

<

Yine Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde, Cemile karakterini canlandıran Ayça Bingöl de bir restoranda görüntülendi. Ayça Bingöl’ün bulunduğu restoranda Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin oyuncularından Fırat Çelik’in; ve Mirkelam’ın da olduğu belirtildi. Bu üçlünün bulunduğu restoranda kahkaha tufanı yaşandı; ve keyifli vakitler geçirildi.

Fatmagül’ün Suçu Ne oyuncularından Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu da, geçtiğimiz günlerde, birlikte bir eğlence mekanına gitti. Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu o kadar alkollüydü ki, Beren Saat, bluzünün düğmesinin açıldığını bir an fark etmediğinde, sütyeninin görünmesine engel olamadı. Basın mensuplarından kaçmaya çalışarak kendisini taksiye atarken üzerini düzelten Beren Saat, normal zamanlarda bile basın mensuplarına görüntü vermeyi sevmeyen bir isim olarak bilinmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası