Öyle Bir Geçer Zamanki Dizisinde Aylin Ölecek mi?

Öyle bir geçer zaman ki yeni sezon ilk bölümü, dün akşam Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu. Öyle bir geçer zamanki dizisinde yeni sezonun ilk bölümünde, Cemile’nin evinde toplanan çocukları arasında Aylin de vardı. Öyle bir geçer zamanki dizisinde Aylin karakterini canlandıran Zeynep Abdullah yemeğe eşi Murat olmadan katılmıştı. Yemek sonrasında eve geldiğinde ise Murat’ı masada Bulan Aylin yani Zeynep Abdullah, Murat’ın soruları ile karşı karşıya kalmıştı: ”Neden geç kaldın? Neden hala benimle evlisin? Neden benimle evlenmeden önce gerçekleştirdiğin anlaşmanın gereklerini Soner yerine getirmedi? Neden hala paran yok? Neden hala evin araban yok…?”

<

Öyle bir geçer zamanki dizisi yeni sezon ilk bölümde Murat Aylin’e bu soruları sorup cevap alamayınca sinirlendi; ve Aylin’in kuzeninin evine giderek Aylin’e sorduğu soruları ona sordu. O ise Murat’aSoner’in çalışma masasındaki çekmeceye bakmasını söyledi. Murat, abisinin çalışma masasının çekmecesinde aradıklarını buldu; ve Aylin’in Soner ile yaptığı anlaşmanın, kendisi öldüğünde gerçekleşeceğini öğrenerek eline bir silah alıp kendisini öldürmeye karar verdi.
Öyle bir geçer zamanki yeni sezon ilk bölümünde gerçekleşen bu olay karşısında Aylin Murat’ın elinden tabancayı almaya çalışırken tabanca ateş etti; ve Öyle bir geçer zamankide neler olacak sorusunun cevabı için bir hafta beklenmesi gerekti. Peki bu olay, ve gerçekleştirilen bu sahneler Zeynep Abdullah’ı nasıl etkiledi?
Öyle bir geçer zamanki Aylin karakterini canlandıran Zeynep Abdullah’ın sevgilisi Eser Yenerler, Twitter’deki sayfasından şu tweeti geçti: ”Aylin, öl de daha sık görüşelim çekimler bitince”
Aylin karakterini canlandıran Zeynep Abdullah’ın sevgilisi Eser Yenerler, Zeynep Abdullah ile Öyle bir geçer zamanki çekimleri nedeniyle çok fazla görüşemediklerinden şikayet ediyordu. Öyle bir geçer zamanki dizisinde dün akşam gerçekleşen; ve yukarıda anlattığımız sahneler, Eser Yenerler’in, Zeynep Abdullah’ı daha sık görebilmesi için diziden çıkması gerektiği düşüncesini Twitter’deki sayfasından paylaşmasına neden oldu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası