Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Neler Olacak Kısa Bilgiler

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kanal D’nin, sevilerek izlenen ve reyting rekorları kıran dizilerinden bir tanesi. Ve her hafta yeni fırtınalara gebe olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki‘de bu hafta neler olacak, sizlerle bunu paylaşmaya çalışacağız. Cemile, eşini öldüren, ve daha sonra kendisini öldürecekken annesi tarafından yaralanan eski eşi Ali Kaptan’ı, geçtiğimiz hafta hastaneye götürdü; ve iyileşmesini sağlamak için yardımlar bulmaya çalıştı. Hapislere attırdığı oğlu Mete de Ali Kaptan’ı hastaneye götüren, Ali Kaptan’a ilaç bulan, Ali Kaptan’ın eşyalarını yeniletip, Ali Kaptan’ın evini temizleten; ona sıcak yemekler yediren isim oldu. Peki intikam ile karşılık verilmesi gereken tüm bu davranışlar neden sergilendi? İşte Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde neler olacak sorusunun cevabı:

<

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde yaşanan tüm bu olumsuzlukların sebebi olan Carolin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de, şimdi, yaptıklarının bedelini ödemek durumunda olan kişi konumundadır. Kendisine iş arayan Carolin, bir türlü iş bulamamaktan şikayetçi iken… Carolin’in karşısına Cemile çıkar. Ve Cemile’nin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Carolin’e sürpriz bir teklifi bulunmaktadır.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de neler olacak sorusununbir diğer cevabı da, bebeğini almak isteyen Carolin’den gelmektedir yine. Carolin, bakamamaktan dolayı Cemile’ye bıraktığı bebeğini almak istemektedir. Bu durum ise, herkesi öfkelendirir; Hasefe Hanım bile, Carolin’in bebeğini almak için kendilerini ziyaret etmesine öfkelenmektedir.
Öyle Bir Geçer Zaman Kide neler olacak sorusuna bir diğer cevap da, Ali Kaptan’ın da Carolin gibi iş bulamamasıdır. Ali Kaptan iş bulamamakla birlikte, paraya gereksinim duymaktadır. Bu nedenle de, elinde bulunan eşyalarını sırası ile satmayı amaçlamaktadır. Bu durum, Cemile’nin dikkatini çekecektir.
Öyle Bir Geçer Zaman Kide neler olacak sorusunun bir diğer cevabı da Aylin’den gelmektedir. Aylin’in sağlığı hala düzelmemiştir. Yani Aylin hala çiftlik evindedir; ve Aylin’in yanında da Soner hala bulunmaktadır. Aylin ve Soner, sayılı zamanın tadını çıkartmaya çalışırken, Murat onları, çiftlik evinde ziyarete gelecektir…
Öyle Bir Geçer Zaman Ki de neler olacak sorusunun bir başka cevabını da Mete cephesinden alıyoruz: Jale Mete’nin ilgisini çekmeye çalışmakta; ancak bunu başaramamakta iken, Necati Jale’ye faydalı bilgiler verecek; ve Jale de Necati’nin vereceği bilgileri kullanmak için zaman kaybetmeyecektir.
Öyle Bir Geçer Zamankide neler olacak sorusunun özetle cevabını almaya çalıştık; ancak Öyle Bir Geçer Zamankide neler olacağını, hep birlikte, 42. bölümü izleyerek göreceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası