Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinden Aşk Çıktı

Bazı diziler var ki, dizi içerisinde rol alan oyuncuların dizide yaşadıkları aşk gerçek olup çıkıyor… Ancak genelde, dizi oyuncuları, yaşadıkları aşkı inkar ediyorlar. Öyle bir geçer zaman ki dizisi de, içinden aşk öyküleri çıkan diziler arasında yer alıyor. Öyle bir geçer zaman ki dizisinin Berrin’i ve Ahmet’i, uzun süredir güzel bir beraberlik yaşadıklarını sonunda itiraf ettiler. Yıldız Çağrı Atiksoy ile Tolga Güler Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisine başladıklarından bu yana yalanladıkları birlikteliklerini, sonunda onayladılar…

<

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin oyuncuları, Yıldız Çağrı Atiksoy, Tolga Güleç ve Aras Bulut İynemli, yaz tatillerini hep birlikte, İzmir Çeşme’de geçiriyorlar. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Ahmet’i Tolga Güleç, Yıldız Çağrı Atiksoy ile Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin ilk bölümlerinden bu yana birlikte olduklarını; Ancak, Öyle Bir Geçer Zaman Ki yapımcılarından aldıkları uyarı sebebiyle ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaya çaba sarfettiklerini itiraf etti.
Yıldız Çağrı Atiksoy’un, geçtiğimiz aylarda başka bir erkekle el ele fotoğraf çektirdikleri Tolga Güleç’e hatırlatıldı. Tolga Güleç ise Yıldız Çağrı Atiksoy’un resimlerinde görülen erkeğin kuzeni olduğunu belirtti. Tolga Güleç, Yıldız Çağrı Atiksoy ile olan birlikteliğinin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin başlangıcı ile birlikte başladığını da söyledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası