Öykü Karayel’in Aşkı Bartu Küçükçağlayan

Kuzey Güney dizisinde Öykü Karayel Cemre karakterini canlandırıyor. Cemre için ise, Kuzey ve Güney içlerinde derin bir aşk yaşıyor. Bununla birlikte, Öykü Karayel’in gerçek aşkına bakıp da Öykü Karayel kime aşık diye düşündüğümüzde ise, bakın karşımıza kim çıkıyor?

<

Altın Portakal ödülünü Çoğunluk isimli filmi ile kazanan Bartu Küçükçağlayan… Evet. Öykü Karayel’in gerçek aşkı; Öykü Karayel’e gerçek aşk taşıyan kişi Bartu Küçükçağlayan…
Öykü Karayel ve Bartu Küçük Çağlayan aynı konservatuvardalar. Bartu Küçükçağlayan Öykü Karayel’in, birlikte oynadıkları Küçük Şeyler Bizim Tarafta isimli tiyatro oyununun seçimlerine girmesini de sağladı. Ve Öykü Karayel, Küçük Şeyler Bizim Tarafta isimli oyunda da yeteneği ile ilgi çekmişti.
Öykü Karayel’e daha önce çok sayıda dizi teklifi gelmiş, ancak Öykü Karayel hepsini reddederek, sadece tiyatro ve sinema ile oyunculuk kariyerini geliştirmek istediğini söylemişti. Ancak, Kuzey Güney dizisindeki Cemre karakteri ile başrol oyuncusu olmayı başaran Öykü Karayel’in, Ay Yapım tarafından tercih edilmesinin nedeninin de, Küçük Şeyler Bizim Tarafta isimli oyunda, başı örtülü Ayşe Karakterini canlandıran Öykü Karayel’in oyunculukta çok başarılı olması seçildiği belirtiliyor.
Cem Yılmaz da Öykü Karayel’in oyunculuğunu çok beğendiğini, Öykü Karayel’i Kuzey Güney dizisinde izlediğini belirtti. Cem Yılmaz, Öykü Karayel’i, bir sonraki projesine dahil etmek istediğini de söyledi. Cem Yılmaz, bu açıklamaları, Tarkan konserinde gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası