Nilüfer Göğüs Kanseri Olduğunu Açıkladı

Bir süredir, MaviBoncugum.Com’da, göğüs kanseri hakkında sizlerle bilgiler paylaşmaya çalışıyor; ve Ekim ayı, pembe kurdele kampanyası; ve göğüs kanseri bilinçlendirme çalışmaları kapsamında sizlere bilgi verirken, içimizden herhangi birinin göğüs kanseri olabileceğini, bu nedenle de göğüs kanserinin erken teşhisinin çok önemli olduğunu, göğüs kanserinin belirtileri hakkında bilgi sahibi olunmasının gerekliliğini anlatıyoruz. Ve aldığımız bir haber, bu konuda üzülmemize neden oldu; çünkü, Türk Pop Müziğine yıllarını vermiş olan Nilüfer’in göğüs kanseri olduğu bilgisine ulaştık. Nilüfer, göğüs kanserinin erken teşhisinin söz konusu olduğunu belirterek kendisini şanslı hissettiğini belirtti. Göğüs kanseri olan Nilüfer’in ameliyat randevusu 25 Ekim 2011’de..

<

56 yaşında olan; ve Türk Pop Müziğine yıllarını vermiş isim Nilüfer göğüs kanserine yakalandı; fakat, sanat dünyasında, bugünlerde göğüs kanserine yakalanan tek isim Nilüfer değil. Vahide Gördüm de, bu aralar göğüs kanseri ile savaşan isimler arasında yer alıyor.
Nilüfer, yakın dönemde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir konser verecekti; fakat, vereceği konseri iptal etmek zorunda kaldı. Nilüfer konserinin neden iptal edildiğini öğrenmek isteyenlerin soruları üzerine Nilüfer, göğüs kanseri olduğunu açıkladı. Nilüfer, Doktor Meral Demirel’e muayene için gitti. Yapılan muayeneler sonucunda, Nilüfer’e göğüs kanseri teşhisi koyan Meral Demirel, Kanal İçi Göğüs Kanseri, Göğüs kanseri erken evresi tanısı ile, Nilüfer’e göğüs kanserinin erken teşhisinin söz konusu olduğunu bildirdi.
Nilüfer’in ailesinde, göğüs kanseri olan herhangi bir yakını bulunmuyor. Nilüfer’de göğüs kanserinin erken teşhisi söz konusu olunca, doktoru Meral Demirel ile birlikte bir ameliyat tarihi belirledi; ve Nilüfer, göğüs kanseri ameliyatını, 25 Ekim 2011’de Amerikan Hastanesi’nde olacak. Daha sonra da göğüs kanseri tedavisine devam edecek.
Nilüfer üç senedir, Karikatür Latif Demirci ile birlikte. Latif Demirci Nilüfer’e göğüs kanseri konusunda ciddi anlamda destek ve moral veriyor. Nilüfer ise, moral açısından herhangi bir sorun yaşamadığını, göğüs kanserinin erken teşhisinin söz konusu olması sebebiyle kendisini çok şanslı hissettiğini, korkmadığını; ve yakın zamanda yeniden sapasağlam olacağını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası