Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli Zayıfladı

Muhteşem Yüzyıl yeni sezon tüyoları hakkında merakı olan MaviBoncugum.Com takipçileri, Muhteşem Yüzyıl oyuncuları hakkında da merak içerisindeler; ve Muhteşem Yüzyıl’ın bir an önce başlamasını isteyenlerin sayısı ise bir hayli fazla. Biz ise MaviBoncugum.Com olarak sizlere, Muhteşem Yüzyıl haberlerini sıklıkla veriyoruz. Ve Meryem Uzerli; yani Hürrem Sultan’ın, bayram sonuna kadar çekimlerinin başlamayacağını; bu arada Meryem Uzerli; yani Hürrem Sultan’ın Almanya’da bir zayıflama kampında kalacağını belirtmiştik.

<

Geçtiğimiz günlerde ise, Meryem Uzerli Almanya’daki zayıflama kampından geldi; ve Muhteşem Yüzyıl yeni sezon fragmanları çekildi, Muhteşem Yüzyıl çekimlerinde Hürrem Sultan çekimlerine başlandı. Ancak, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde kameralara yakalanan Hürrem Sultan; yani Meryem Uzerli’ye bakınca, şaşırmamak elde değil; çünkü Meryem Uzerli’ue zayıflama kampı bir hayli yaramış gibi görünüyor.
Geçtiğimiz sezon, Muhteşem Yüzyıl’da sürekli hamile kalan Hürrem Sultan, aldığı kilolarla dikkat çekerken, kendisine Türk yemeklerinin yaradığını ifade etmişti. O zamanlar 42 beden olan Meryem Uzerli, şimdilerde 38 beden… Yani Hürrem Sultan bir hayli zayıflamış durumda. Bu ise bize, Muhteşem Yüzyılda neler olacak sorusunu sorduruyor, Hürrem Sultan yeniden hamile kalacak mı? Yoksa Meryem Uzerli verdiği kiloları yeniden mi alacak?

Latest Comments
  1. eda

    bence çok heyecanlı ayrıca bence meriem sahra userli çok kilolu değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası