Muhteşem Yüzyıl’da Neler Olacak Çekimlerden Haberler Sizlerle

Muhteşem Yüzyıl çekimlerinin başladığını, daha önceki haberlerimizde sizlere aktarmıştık. Muhteşem Yüzyıl çekimleri sırasında gerçekleşen Mohaç Savaşı sahnesinin çekimleri sırasında ise, Pargalı İbrahim, rol icabı ata binmişti; ancak attan düştü. Pargalı İbrahim Okan Yalabık ambulansla acil olarak hastaneye kaldırıldı. Muhteşem Yüzyıl’da neler olacak diye merak edenler için, yine daha önceki haberlerimizde, savaşların çok olacağından bahsetmiştik. Bu haber de bize Pargalı İbrahim’in de bu savaşlarda at üzerinde olduğunu gösteriyor.

<

Muhteşem Yüzyıl Ocak 2012’ye kadar Show TV’de yayınlanacak. Ve Muhteşem Yüzyıl’ın başrol oyuncularından olan Pargalı İbrahim; yani Okan Yalabık, Muhteşem Yüzyıl çekimleri sırasında attan düşerek neredeyse Gazi olacaktı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisine, kürek kemiğinde kırık olduğu şüphesiyle kaldırılan Okan Yalabık, tahmin edilen sorun ile karşı karşıya değildi; ancak yumuşak doku zedelenmesi sorunu ile karşı karşıya olduğunu da belirtmek gerekmekte.
Muhteşem Yüzyıl çekimleri için sete geri dönen Okan Yalabık, olayın bir kaza olmadığını; ve herhangi bir sorunla da karşı karşıya olmadıklarını, sadece ufak bir incinme problemi yaşandığını belirtti. Geçen sene de yine Muhteşem Yüzyıl oyuncularından Halit Ergenç, Muhteşem Yüzyıl çekimleri sırasında bacağını kırarak belini de incitmişti.
Muhteşem Yüzyıl çekimleri sırasında, Muhteşem Yüzyıl savaş sahnelerinde atların öldüğüne ilişkin bir takım söylentiler de Muhteşem Yüzyıl dizisinin akıllarda soru işareti yaratmasına neden olmuştu. Muhteşem Yüzyıl danışmanı Cemal Hünal da bu konu ile ilgili bir açıklamada bulundu; ve atlara çok çok iyi bakıldığını, böyle bir sorun ile karşı karşıya olunmadığını; atların sıcakta telef olmaması için muhteşem Yüzyıl setinin gölet kenarına kurulduğunu, atların gün içerisinde en az iki üç sefer gölete girerek serinlediklerini; ve atların kaldıkları ahırların da çok iyi şartlarda olduğunu; ve tüm hayvanseverlerin içlerinin rahat olmasını istedi.
Muhteşem Yüzyıl haberlerine Meryem Uzerli ile devam edecek olursak: Meryem Uzerli, muhteşem Yüzyıl’ın tatile girmesinin ardından Almanya’ya gitti ve bir zayıflama kampında 5 kilo zayıflayarak bir beden küçüldü. Ancak sonrasında, Muhteşem Yüzyıl çekimlerinin başladığını öğrenerek yeniden İstanbul’a döndü. Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan çekimlerinin bayram sonrasında başlayacağını öğrenince de Meryem Uzerli, zayıflama çalışmalarına devam etmek üzere Almanya’ya geri döndü; ve yeniden zayıflama kampının yolunu tuttu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası