Muhteşem Yüzyıl Yeni Bölümde Neler Olacak?

Muhteşem Yüzyıl, pek çok kişinin, her bölümü heyecanla beklediği dizilerden bir tanesi. Muhteşem Yüzyıl fragmanını izliyor; ve izlediğimiz fragmanda, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm ile ilgili az çok bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm hakkında bilgi edinmek için, muhteşem Yüzyıl fragmanına baktığımızda, bu hafta bizi nelerin beklediği hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isteriz:

<

Bildiğimiz gibi, Muhteşem Yüzyıl’da, geçtiğimiz bölümde, Sultan Süleyman, kardeşi Hatice Sultan’ın sarayına gitmişti. Ve Hatice Sultan’ın sarayında da Sadıka ile halvete girmek istediğini belirtmişti. Muhteşem Yüzyıl fragmanına baktığımızda, Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Hürrem’in Sultan Süleyman ile Sadıka’nın halvete girdiğini öğrenmesi üzerine yaşanacak olan olaylar cereyan edecek.
Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan karakteri, Sultan Süleyman’ı, kendisinden habersiz halvete girmesi durumunda, sarayı başına yıkmakla tehdit edecek. Aynı zamanda da, Hürrem Sultan, Sultan Süleyman’ı öldürmekle tehdit edecek. Bunun üzerine kimlerin neler yapacağını hep birlikte göreceğiz. Bununla birlikte, Muhteşem Yüzyıl’da, Pargalı’dan hoşlanan Nigar Kalfa, bu durumdan haberdar gibi görünen Pargalı ile, bir takım şeyler yaşayacak.
Muhteşem Yüzyıl fragman ile, Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm hakkında, sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Latest Comments
 1. kanki

  muhteşemmmmmmmmmmmm yüzyıllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll aşığım sana

  • şeyma

   sapıkmısın olum sen

 2. irem

  süperrrr

 3. HÜRREM HASEKİ'YE AŞIĞIZ

  Hürrem’e (Meryem’e) Aşığımmm 😀 Çook tatlı kadın ya 😀 Maşaallah gerçekten 😀 Nur Fettahoğlu’da güzel bir kadın aslında :)))

 4. irem

  valla hürrem sultana aşığım ayrıca karakterinide çok gerçekçi oynuyor

 5. erkan

  cinayet var aga

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası