Kıvanç Tatlıtuğ’un Dövmeleri Kuzey Güney Dizisinde Yok

Kuzey Güney dizisi ile kendisine gündemde yine önemli bir yer edinen Kıvanç Tatlıtuğ hakkındaki yeni haberler, Kıvanç Tatlıtuğ’un dövmeleri ile ilgili. Kanal D ekranlarında, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanan Kuzey Güney‘in yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Kuzey Güney dizisinin izleyicilerinin ve özellikle de Kıvanç Tatlıtuğ’un hayranlarının dikkatini çeken konu ise farklı:

<

Kuzey Güney dizisinde, bilindiği gibi Kuzey karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ, dövüşleri ile ekranlara geldi. Kıvanç Tatlıtuğ, Kuzey Güney dizisinin dövüş sahnelerindeki görüntüleri ile Kanal D tarafından basına servis edildi. Kuzey Güney dizisinin dövüş sahnesinde montajdan önceki görüntülere bakıldığında Kıvanç Tatlıtuğ’un iki kolunda iki tane dövme olduğu görülüyor. Ancak Kuzey Güney dizisinin dövüş sahneleri kanal D ekranlarına yansıdığında, Kıvanç Tatlıtuğ’un dövmelerinin olmadığı görülüyor.
Kıvanç Tatlıtuğ‘un dövmeleri, sağ kolunda yer alan renkli ejderha; ve sol kolunda yer alan: Only Allah can judge me yazısından oluşuyor. Only Allah can Judge me’nin anlamı: beni yalnızca Allah yargılayabilir. Kuzey Güney dizisindeki Kuzey karakterinin ise dövmeleri yok. Bunun sebebi olarak, Kuzey’e dövmelerin yakışmayacağı gösteriliyor.

Latest Comments
 1. merve

  bu filme bayılıyorum çok güzellllllllll kuzey cerene çoooooooooookkkk
  yakışıyor inşallah birleşirler kuzey güney

 2. meltem

  allah aşkına ben ki kıvanç hayranı biri olarak rol arkadaşı cemre yani kıvancın dizisini elemek durumunda kaldım ya benim için sen behlül olarak kal tabi bu senin suçunmu yönetmeninmi bilemem ama rol arkadaşını iyi seç bi daha ok miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kıvanç tatlıtuğ okurmusun acaba yoromumu

 3. berfin

  çokgüzel ancak beren saatle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası