Kıvanç Tatlıtuğ’dan Öykü Karayel’e Destek

Kuzey Güney dizisinde, Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte başrolde yer alan Öykü Karayel, Kuzey Güney dizisinin yapımcı firması Ay Yapım tarafından tiyatro sahnesinde keşfedildi. Ancak, Kuzey Güney dizisinin izleyicileri, Kuzey Güney dizisinde Cemre karakterini canlandıran Öykü Karayel‘i hiç beğenmediklerini; fiziği ve oyunculuğu ile, Kuzey Güney dizisine uygun bir oyuncu olmadığını söylüyor. Öykü Karayel, Kuzey Güney dizisinde, Vildan Atasever’in yaşadığı gibi bir sorun yaşayacak şeklinde yorumlar, Öykü Karayel‘in üzülmesine neden oluyor.

<

Vildan Atasever de geçtiğimiz sene Özcan Deniz ile bir dizide başrol paylaşmış; fakat uygun bulunmadığı rolünde, seyirci tarafından tepkiler ile karşılaşmıştı. Aynı şeyin Öykü Karayel‘in başına geleceğini düşünen kişi sayısı oldukça çoğunlukta.
Bununla birlikte, Kıvanç Tatlıtuğ’un, Öykü Karayel’i savunduğunun da altını çizmekte fayda görüyoruz. Öykü Karayel hakkında yapılan eleştirilere Kıvanç Tatlıtuğ şu yorumu yaptı: ”Öykü Karayel çok iyi bir oyuncu. Ben onunla aynı dizide rol almaktan çok mutluyum. Öykü Karayel’i izlerken büyük bir beğeni ile izliyorum.”
Öykü Karayel, Kuzey Güney dizisinde, Kuzey ve Güney kardeşlerin paylaşamadığı güzel oyuncu Cemre karakterini canlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası