İzzet Çapa’nın İbrahim Tatlıses Hakkında Anlattıkları Sizleri Şok Edecek

İzzet Çapa İbrahim Tatlıses’i tedavi gördüğü hastane odasında ziyaret etti; ve sonrasında da gördüklerini bizlerle paylaştı. Dilerseniz, İzzet Çapa’nın İbrahim Tatlıses hakkında yazdıklarını, bizler de sizler için yorumsuz bir şekilde yayınlayalım: ve İbrahim Tatlıses ile ilgili merak ettiklerinizi İzzet Çapa’dan öğrenin…

<

İbrahim Tatlıses fizik tedavideydi ben gittiğimde. Ben de, İbrahim Tatlıses’in fizik terapi gördüğü salona girdim. Gördüğüm manzara karşısında ise şaşkına döndüm. İbrahim Tatlıses fizik terapi sırasında, ayakları ile, hiç bir şeyin; ve hiç kimsenin yardımı olmadan, bir bisikletin pedallarını çeviriyordu. İbrahim Tatlıses zımba gibi olmuş. Ben gittiğimde, yanında, kardeşi Mahmut Tatlı ve doktoru Arzu Hanım vardı.
İbrahim Tatlıses, bulunduğu hastanenin dördüncü katında kalıyor. İbrahim Tatlıses’in yanına gidene kadar adım başı polis ve korumalarla karşılaştım. Hepsi de bana ”nereye gidiyorsun” diyen gözlerle bakıyorlardı. İbrahim Tatlıses’in bulunduğu kata çıkmak için ise bir anahtar sahibi olmak gerekiyor ki bu anahtar, sadece İbrahim Tatlıses’in kardeşi Mahmut Tatlı’da vardı. İbrahim Tatlıses hakkında, çok sıkı korunduğunu söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır.
İzzet Çapa İbrahim Tatlısesi; ve İbrahim Tatlıses hakkında gördüklerini anlatmaya devam ediyor:
En tuhafı ise, İbrahim Tatlıses’in 50’ye yakın, farklı renk ve farklı modellerdeki şapkalarıydı. Ben şapkalara bakarken İbrahim Tatlıses de sanırım benim ne düşündüğümü anladı; ve açıklamasını yaptı: İbrahim Tatlıses’in 50’ye yakın farklı şapkasının olmasının sebebi, her kıyafetine uygun şapka kullanmak istemesinden kaynaklanıyormuş. Gardrobunun içi, ütülenmiş takım elbise ve kravatlarla dolu. Her kıyafetine uygun şapka kullanan İbrahim Tatlıses, yüzme seanslarına giderken giymiş olduğu mayosunun üzerine bile, mayosuna en uygun şapkayı takıyormuş.
İzzet Çapa, İbrahim Tatlıses’in kendisine: ”Bu da sana kapak olsun” diyerek gerçekleştirdiği hareketi ise şu şekilde anlatıyor:
İbrahim Tatlıses koltuk değneklerine bakarak: ”Sıkıldım bunlardan yaaa” diyip, sonra da kardeşi Mahmut Tatlı’ya dönüyor; ve ”Bunlara ne diyorlardı” diye soruyor. Kardeşi Mahmut Tatlı’dan gelen cevap ise ”baston”. İbrahim Tatlıses ise konuşmasına devam ediyor: ”cehennemin dibine kadar yolu var bu bastonların”. Ve bu sözlerin sonrasında İbrahim Tatlıses bastonları alıyor; ve fırlatıp atıyor. Bu hareket karşısında İbrahim Tatlıses’in yanında olan herkes şaşırıp kalıyor; çünkü İbrahim Tatlıses ayakta ve düşmesi an meselesi. Ancak herkes o kadar şaşkın ki, kimse olduğu yerden kıpırdayamıyor. İbrahim Tatlıses ise bizleri şaşırtmaya devam ediyor… Önce İbrahim Tatlıses bir adım atıyor… Sonrasında ise İbrahim Tatlıses yürüyor. O anda bir mucize gerçekleşiyor. İbrahim Tatlıses ilk kez destek almadan bastonsuz bir şekilde yürüyor. Ve sonrasında da bana dönüyor ve ”Bu da sana kapak olsun İzzet Çapa” diyor. Keyfi gayet yerinde olan İbrahim Tatlıses, yavaş fakat uzun bir süre yürüyor. Gülümsüyor. Ben ise o anda İbrahim Tatlıses’in yeniden doğduğunu hissediyorum.
İzzet Çapa, İbrahim Tatlıses ile ilgili gördüklerini; ve İbrahim Tatlıses hakkında bilgilerini bizlerle şu şekilde paylaşmaya devam ediyor: İbrahim Tatlıses’in kebapçıkları ile arası çok iyiydi; fakat şimdilerde eskisi kadar sık kebap yiyemiyor. İbrahim Tatlıses’in haftada 600 gram et yeme hakkı varmış. Ancak acı biber konusunda İbrahim Tatlıses’e kimse yasak getirememiş. İbrahim Tatlıses sabah kahvaltısında bile acı biber yiyormuş.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası