İffet Dizisi Yorumları Ne Yönde

1982 yılında Müjde Ar’ın canlandırdığı İffet karakterini canlandıran Deniz Çakır, Twitter’de en ok yorumlananlar listesine girdi. İffet dizisi için Deniz Çakır’a gelen yorumların yanısıra, İffet dizisi yorumları arasında, meşhur cam sahnesi de yer almaktaydı. Twitter’de Deniz Çakır; ve İffet dizisi cam sahnesine gelen yorumlara kısaca bir göz atacak olursak, Deniz Çakır ve İffet dizisi ile cam sahnesine gelen yorumlar hakkında; ve kamuoyunun genel düşünceleri hakkında fikir sahibi olabiliriz.

<

Tempra taksiler bu devirde hala var mı? Hem de modifiye Tempra taksiler…?
Müjde Ar’ın sıkıştırıldığı cam sahnesinde otomatik cam yoktu; ancak Deniz Çakır’ın sıkıştırıldığı cam sahnesinde otomatik cam bulunmakta. Deniz Çakır, tek hareketi ile camı açabilirdi.
Deniz Çakır’ın, İffet dizisi için yaşının biraz büyük olduğunu düşünüyorduk. Ama Deniz Çakır rolüne yakışmış. Helal olsun…
İffet dizisi yeni sezonda bir afet gibi…
İffet dizisi ile birlikte üstü açık arabaları out, ticari taksileri in yapan Deniz Çakır…
İffet filminin yönetmeni Kartal Tibet ise, İffet dizisi hakkında neler düşündüğünü anlattı: Deniz Çakır bir Müjde Ar olamaz; ama Deniz Çakır da iyi bir oyuncu; ve onu beğeniyorum. İffet dizisini izlemedim; sadece İffet dizisinin tanıtımlarını gördüm. Ve beğendim. Deniz Çakır’ın İffet dizisi ile birlikte yolu açık olsun…

Latest Comments
 1. çiler

  böyle bir dizigi süperrr olmuş doyamıyoruz hele o içindeki baba parcalar offff deniz çakırı tebrikler

 2. çiler

  ibrahim beyde cok güzel oynamış tebrikler ama deniz 10 numara oynamış sahneyi

 3. derya

  DİZİNİN MÜZİĞİ COK COK KOTU,DEĞİSTİRİN…

 4. medeni

  dizide şaçma müziğide resmen özenti

 5. Anonim

  saçma sapan bir dizi çok abartı olmıyacak şeyleri acıtasyonları reyting yapıcaz diye hem yazmış hem oynamışlar kutluyorum

 6. sevgi erbay

  senaryo yazılımı çok zayıf.Hiçbir kadın kendisine tecavüz eden,maddi çıkarları için başkasıyla evlenen bir erkeği SEVEMEZ.Oyunculara yazık.Diziyi izledikçe aptal yerine konulduğumuzu düşünmeye başladım.Lütfen, DİKKAT.Daha inandırıcı senaryolarla izleyicinin karşısına gelin.izleyenleri geri zekalı yerine koymayın.Unutmayınki bizimde TV kumandamız elimizin altında duruyor.

 7. lale

  cemilin rolünden ,üç yüzlülüğünden ve yalanlarından bıktım bütün erkeklerden ireniyorum diziyide izlemem

 8. reyhan

  yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum özellikle cemilden nefret etmek değil iğreniyorum artık böyle bir saçmalık olamaz iffet ali ihsana gerçeği anlatmadıkça ve cemil o evden çıkıp iffetten uzaklaşmadıkça dizi izlenmeyacek kadar iğrenç hale gelece lütfen bu uyarılarımızı dikkate alırsanız ve ona göre davranırsanız gerçekten çok seviniriz…

 9. zeynep

  kusura bakmayın ama dizinin gerçekten içine ettiniz.iffetin yerinde taş olsa çatlardı ama bir türlü ali ihsana gerçekleri anlatmadı.cemilin gerçekten büyük bir ders alması gerekiyor ve iffetin rahat bir nefes alması lazım. GERÇEKLER ORTAYA ÇIKSIN ARTIK!!!!

 10. Anonim

  ne iğrenç bu haftaki bölümün den nefret ettim
  ne sakinlik iffetteki bu ya adam hapiste hala ruh gibi kadın ya delirdim ve yarıda bıraktım izlemiycem artık bu ne saçma yönetmedir

 11. gülgün

  ben diziyi severek izleyen grubun içindeydim.fakat cemilin tıslayan gülme şekliyle ortalarda dolanması sinirlendirdi beni ve izlemeyi bıraktım.o iğrenç adamı öldürsünler dizide gene seyrederim .öyle kaliteli sanatçıların yer aldığı bir diziye cemili canlandıran adam yakışmıyor.ondan iğrenmem sebebiyle diziyi seyredemiyorum.senarisstttlerrr cemiliiii öldürüüünnnn…….

 12. SEMRA GURCAN

  bu diziyi severek izliyordum..ama bir tecavuzcunun tekrar sevilmesi inannilmaz kotu….tecavuzculre coook kotu ornek oluyor…bir kadin olarak yaziyorum,midem bulaniyor..ben izlemeyi biraktim..toplumu yanlis yonlendiriyorsunuz.biraz sorumluluk alsaniz iyi olur.

 13. ayşe

  iğrenç bir dizi cemilin evlenmediği,birlikte olmadığı kadın kalmadı dalası geçti

 14. can arda

  dizi degil sadece ahlak ve kulturumuzun nasil yok edilme calisilmasinin acikca bir senaryosudur.evli olan ciftlerin birbirlerini nasil aldattiklarinin ve yeni bir hayat kuracak olan genclerimizin bu yuzden aldatilma korkusu icinde bir evlilik kurma dusuncelerini yok eden bi seneryo ile karsi karsiyayiz.amac turk milletinin ahlaki degerlerini yok sayip bu sekilde senaryolarla bizleri uyutacaginizi saniyorsaniz hic heveslenmeyin.bu saatten sonra kesinlikle evimizde iffet dizisi seyredilmeyecektir.

 15. ertan

  inanmıyorum.iffet kadar kötü kimse yok. kendine zorla tecavüz edip sonra yüz üssü bırakan adama nasıl gidiyor.iffet ali ihasanını zavallı nil in hayatına girip onları zor durumda bıraktı.

 16. yavuz

  haladaha güzel diye diziyi övenlere delirecem, yahu siz hangi zihniyetle kendinize tecavuz edeni seviyorsunuz ve bu yönde çekim yapıyorsunuz, bunedir hangi canlı kendine tecavuz edeni aşk diye kabul eder? herhalda yönetmenler bu yönde yetişmişlerki kendine tecavuz etmek normal görüyorlar. anlaşılan bu yönetmen bir canlı değil ki tecavuzu aşka dönüştürdü yazıklarolsun böylebirdizi senaryo yeryüzünde ilkkez yazıldı, yemin ediyorum bu yönetmen yanımda olsa yüzüne tükürmeye nefesimi bile harcamam.

 17. dilek

  diziyi izliyordum ama ali ihsan bey ayrılırsa artık izlemiyecem bence diziyi ali ihsan bey ayakta tuyuyor her seferinde tavrında kibarlığını hiç bozmuyor tam bir beyfendi

 18. başak

  bu diziyi beğenmiyorum

 19. sonay

  deniz çakır iyi kız rolünü iyi yapamıyor. Belki de bugüne kadar hep kötü rolleri oynaması ve onun etkisinden kurtulamaması nedeniyledir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası