İbrahim Tatlıses Dönüyor

İbrahim Tatlıses dönüyor! Bu İbrahim Tatlıses haberinin, herkesi sevindireceğini biliyoruz. Sağlık sorunlarının sürekli merak konusu olduğu, ve, en haber okumayan kişilerin bile, İbrahim Tatlıses haberlerini okuduklarını bildiğimiz bu günlerde, 14 Mart’ta İbrahim Tatlıses vuruldu haberinin ardından, tüm Türkiye’nin gözü İbrahim Tatlıses haberlerine çevrilmişti, Tüm televizyonlar, İbrahim Tatlıses haberlerinden bahsediyordu.

<

İbrahim Tatlıses, 8 Nisan 2011 günü Almanya Nurnau’ya götürülmüş; ve bir klinikte fizik tedavi uygulanmaya başlanmıştı. Her geçen gün, İbrahim Tatlıses vuruldu haberlerinden, İbrahim Tatlıses sağlık durumu haberlerine geçilmeye başlandı. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiği belirtiliyordu. Ve bir gün, İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunda bir gelişme olduğu belirtildi. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu, yüz felcinin %80 oranında iyileştiğini göstermekteydi.
Ve artık İbrahim Tatlıses dönüyor… Haziran ayının ilk haftasında, İbrahim Tatlıses dönüyor Türkiye’ye. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu ile ilgili en son gelişme, İbrahim Tatlıses’in, hastane etrafındaki koşu parkurunda, 12 dakika, hiç bir kimseden destek almadan, tek başına yürümesi ile yaşandı. Bu olay karşısında, hem Tatlıses’in ailesi; hem de doktorları çok sevindiler. Ve İbrahim Tatlıses vurulduktan sonraki en önemli gelişmelerden biri olarak görülen bu olay sonrasında, artık İbrahim Tatlıses dönüyor haberleri yoğunluk kazanmaya başlayacak.

Latest Comments
  1. Huya

    Allahim seni ailene ve bizlere bagisladi cok mutluyuz o bizim ibomuz o bizim canimiz,aLLAHIM INSALLAH EN KISA ZAMANDA yine sarkilarini soyler.ona uzanan eller kopsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası