Gülben Ergen’den Türkiye’nin İlk Dijital Konseri

Gülben Ergen, Facebook ile işbirliği yaparak bir ilk gerçekleştirdi. Çocuklar Gülsün Diye kampanyası dahilinde, Gülben Ergen, Facebook kullanıcıları için Türkiye’nin ilk dijital konserini gerçekleştirdi. Gülben Ergen konser sırasında iki farklı kıyafet ile izleyicilerinin karşısındaydı. Gülben Ergen, Facebook üzerinden gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk dijital konserinde, Facebook’taki kullanıcılarından gelen mesajları da okudu.

<

Gülben Ergen, Facebook üzerinden gerçekleştirmiş olduğu, Türkiye’nin ilk dijital konserinde, tam 800.000 adet, sanal alkış aldı. Gülben Ergen’in Facebook üzerinden düzenlemiş olduğu Türkiye’nin ilk dijital konserinde, 9.500’den fazla fan kazandı. Ve en önemlisi; Gülben Ergen‘in Facebook üzerinden düzenlenmiş olan Türkiye’nin ilk dijital konseri çocuklar gülsün diye kampanyası dahilinde gerçekleştirildi; ve Gülben Ergen’in konserini, toplamda 300.000 kişi izledi.
Gülben Ergen, Facebook‘ta, Çocuklar Gülsün Diye kampanyası dahilinde gerçekleştirdiği konser sırasında, iki kıyafet ile izleyicisinin karşısına çıkarken; 72 dakika boyunca da ekranda kalmaya devam etti. Bununla birlikte, Gülben Ergen’in arkasında bir led TV bulunuyordu. Bu led TV’de, Gülben Ergen’in de dahil olduğu Çocuklar Gülsün diye kampanyasındaki çocukların resimleri gösterildi. Türkiye’nin yanısıra, Gülben Ergen’in Facebook’taki konseri, Azerbaycan ve Belçika’dan da izlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası