Gülben Ergen Tatil Yaparken Mayolu Yakalandı

Gülben Ergen kısa bir süre önce Twitter’de Bodrum’a tatile gideceğini; ancak kendisinin mayolu fotoğraflarını çekecek kimsenin olmadığını yazmıştı. Gülben Ergen’in Twitter’de bu mesajı vermesinin nedeninin, Hülya Avşar ve Sibel Can’a taş atması sebebiyle olduğunu düşünenlerin sayısı ise oldukça fazlaydı. Ve twitter’deki mesajının sonrasında Gülben Ergen, dediği gibi Bodrum’a Gündoğan Gandil Otel’e gitti ve tatile başladı.

<

Gülben Ergen, Bodrum Gündoğan Gandil Otel’de tatil yaparken, yanında annesi ve çocukları da bulunmakta. Bu tatil sırasında magazincilere yakalanmak istemeyen Gülben Ergen sabahın erken saatlerinde, mayosu ile birlikte şezlonga uzanmış kitap okurken fotoğraflandı… Gülben Ergen’in mayolu fotoğrafı, akıllara elbette twitter’deki tweetini getirdi. Bununla birlikte, Gülben Ergen de mayolu yakalanırmış; büyük konuşuyor düşünceleri de akılları kurcaladı elbette.
Gülben Ergen mayolu bir şekilde güneşlenirken elinde de Elif Şafak’ın yeni kitabı İskender’i tutuyordu. Gülben Ergen’in, Elif Şafak’ın İskender kitabını elinden hiç düşürmediği dikkatleri çekmişti elbette…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası