Fatmagül’ün Suçu Ne’de Neler Olacak

Fatmagül’ün Suçu Ne, 42. bölümü ile, yarın akşam Kanal D ekranlarında olacak. Peki bu hafta, Fatmagül’ün Suçu Ne’de neler olacak. Hemen bakalım: Fatmagül, Asu’nun anlattıklarından dolayı, Kerim’in hapisten çıkacağına dair oldukça umutludur. Fakat Fatmagül, her an yeni bir aksilik ile karşı karşıya kalmaktan da korkmaktadır. Ayrıca Asu, Vural’ın öldüğü gece ile ilgili, Mustafa’dan şüphelenmektedir; ve Mustafa, Asu’nun kendisinden şüphelendiğinin farkındadır. Ancak, Mustafa, Vural’ın ölümünden dolayı suçlanmamak için, Asu’ya karşı, elindeki kozu kullanacaktır.

<

Fatmagül’ün Suçu Ne’de neler olacak diyenler için şunu belirtmemiz gerekmektedir ki: Mustafa, Fatmagül’ün yeniden kendisine değer vermesi için,elinden gelen tüm çabayı harcayacaktır. Ancak bu durum, hem Asu’nun; hem de Mustafa’nın, geri dönüşü olmayan bir yola girmelerine neden olacaktır.
Fatmagül’ün Suçu Ne’de neler olacak sorusu için verilebilecek bir diğer cevap da, Yaşaranlar’ın, Fatmagül’ü ve ailesini yakından takip etmeleri ile alakalıdır. Yaşaranlar, Fatmagül ve ailesine Asu’nun yardım etmeye çalıştığını öğrenince bir korkuya kapılacaklardır. Ancak, Yaşaranlar, Vural’ın ölümü ile Mustafa’nın alakası olup olmadığı iddialarını da öğrendiklerinde, daha kötü bir şok ile karşılaşacaklardır.
Yaşaranlar, tüm bu sorunlardan kendilerini korumaya çalışırken; Vural’ın annesi Leman; ve Vural’ın babası Şemsi’nin de olaylara dahil olması, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde ortalığın daha fazla karışmasına neden olacaktır.
Fatmagül’ün Suçu Ne‘de neler olacak sorusunun cevaplarından bir diğeri de, Fatmagül ve Kerim’in arasındaki, şimdiye kadar görülmemiş yakınlaşmadır. Bu yakınlaşma Fatmagül ve Kerim’in birbirlerine yazdıkları mektuplarla gerçekleşmektedir. Fatmagül ve Kerim, yaşadıkları zor günleri, birbirlerinden aldıkları mektuplarla atlatmaya çalışırken, kavuşmak için gün saymaya da başlamıştırlar.
Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi, geçtiğimiz sezondan bu yana, Kanal D ekranlarında yayınlanan; ve izleyicisinin kalbinde taht kuran dizilerden bir tanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası