Fatmagül’ün Suçu Ne Yeni Bölüm Fragmanı

Pek çoğumuz, dizi sezonunun yaklaşması ile birlikte, merak ettiğimiz dizilerin yeni sezonda yeni bölümlerinde nelere sahne olacağını merak ediyoruz. En çok beğenilen dizilerden bir tanesi de Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Fatmagül’ün Suçu Ne? Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin yeni sezon yeni bölümlerinin ilk fragmanı ise yayınlandı…

<

Fatmagül’ün Suçu ne dizisinin sezon finalinde, Fatmagül Yaşaranlar ile yüzleşmiş; ancak Yaşaranlar delil yetersizliğinden dolayı suçsuz bulunmuş; ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmışlardı. Bu olay ise Fatmagül’ün hayatının kararmasına sebep olmuştu.
Fatmagül ve ailesi, İzmir’den İstanbul’a döneceklerdi mahkeme sonrasında. Ancak Kerim ve Vural, mahkemeden sonra karşılaşmışlardı; ve Mustafa da Kerim ile Vural’ın konuşmalarını gizlice dinleyerek Vural’ı Kerim oradan ayrılarak Vural’ı jandarmaya ihbar etmek için ayrıldığı sırada öldürdü. Ancak bu olayın suçlusu, Fatmagül’ün suçu ne sezon finalinde Kerim olarak düşünülmüş; ve İstanbul’a dönmek içi yola çıkmaya hazırlanan Kerim’i tutuklayan jandarma; ve sonrasında Fatmagül’ün yanına gelen Mustafa’nın içerisinde bulunduğu sahnelerle sezon tatiline girmişti.
Fatmagül’ün suçu ne yeni sezon ilk bölümü 8 Eylül’de izleyicileri ile buluşacak. Ve Fatmagül’ün suçu ne yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan fragmana göre Fatmagül’ün Suçu Nw’de neler olacağına bakacak olursak:
Fatmagül hapishanede tutuklu olarak bulunan Kerim’in ziyaretine gidecek. Ve Fatmagül, Kerim’e olan aşkını daha fazla gizlemiyor. Nasıl bir durumda olduğunu bir el hareketi ile anlatmaya çalışan Fatmagül, Fatmagül’ün suçu ne dizisi yeni bölümünün fragmanındaki bu tanıtımı: Benim Hala Umudum Var isimli şarkı ile gerçekleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası