Esra Poçar Ahu Tuğba’dan Şikayetçi Oldu

Ahu Tuğba, son zamanlarda, kızı Anjelik’in yemiş olduğu dayak nedeniyle, sürekli olarak ekranlarda görülen, ünlü sinema ve yeşilçam oyuncusu. İlk olarak Seda Sayan’ın programında olayın anlatılması; ve yaşanan bir tartışma söz konusu idi.

<

Anjelik erkek arkadaşının ailesinden dayak yemesinin hemen sonraki günü, annesi Ahu Tuba ile birlikte, Seda Sayan’ın Show TV’deki programında canlı yayına katılmış; ve olayı anlatmıştı. Ancak olayın yanlış anlatıldığını düşünen Ramiz Akdağ’ın ailesinden bir fert olan Esra Poçar, canlı yayına katılarak, Ahutuğba’nın kızı Anjelik’in, önce Ramiz Akdağ ile çıktığını, Ramiz Akdağ askere gittikten sonra ise, kuzeni Volkan ile çıkmaya başladığını söylemişti. Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik ise, Ramiz Akdağ ile çıkmadığını, Volkan ile samimi olduğu için Ramiz Akdağ’ın kendisini kıskanarak iftira attığını söylemiş; ve hararetli bir tartışma başlamıştı.
Ahu Tuğba ve Anjelik, Esra Poçar’ın konuşmalarına dayanamayarak oldukça sinirlenmişler, tansiyon yükselmiş, ve Seda Sayan, Esra Poçar’ı canlı yayından aldırtmıştı. Bunun üzerine Esra Poçar savcılığa gitti, ve Seda Sayan ile Ahu Tuba’dan şikayetçi olarak, Ahutuğba’nın, kendisine, Seda Sayan’ın programında, küfür ettiğini söyledi.
Esra Poçar’ın şikayeti üzerine de, geçtiğimiz günlerde, Ahu Tuğba ve kızı Anjelik, ifade vermek üzere adliyeye gittiler. Adliyede yarım saat kalan Ahu Tuba ve kızı Anjelik, Esra Poçar’a küfür etmediklerini, küfür etselerde Show TV’nin kapatılacağını; ve programın CD’sinin izlenmesi durumunda zaten neler olduğunun görüleceğini söyledi ve, ”biz mağduruz, dayak yedik, ama yine de suçlu olan biziz mağdur olan ise onlar…” diye konuştular…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası