Erol Köse İddiası: Hülya Avşar Ve Şahan Gökbakır Aşk Yaşıyor…

Hülya Avşar’ın adı iki gündür Şahan Gökbakır ile anılıyor. Ve Hülya Avşar’ın, Şahan Gökbakır ile anılmasının nedeni ise, Erol Köse; ve Twitter yazıları… Ancak olayın gerçekliğinin olmadığını ifade eden taraflardan Şahan Gökbakır, Erol Köse’nin kaale alınmadığını belirtirken; Hülya Avşar ise Erol Köse’ye cevap vermeye gerek duymadığını belirtti… İsterseniz olayın gelişimine hep birlikte göz atalım:

<

Hülya Avşar, Twitter’deki sayfasında, herkesin tatilde olduğunu; ve tenis oynayabileceği kimsenin olmadığını yazdı. Ve ”Bugün tenis oynamazsam günüm iyi geçmez…” şeklinde bir eklemede bulundu. Aradan kısa bir zaman geçtikten sonra ise Hülya Avşar, Twitter sayfasına yeni bir tweet attı; ve Tenise gideceğini, imdadına Şahan’ın yetiştiğini belirtti…
Hülya Avşar’ın belirtilen tweetlerinin ardından ise Erol Köse, Twitter’deki sayfasında, Hülya Avşar ve Şahan Gökbakır’ın Rumelikavağı’nda öpüşürken görüldüklerini iddia etti… Erol Köse’ye ilk tepki gösteren ise Şahan Gökbakır oldu. Şahan Gökbakır, annelere saygısının olduğunu; Hülya Avşar’ın da anne olması sebebiyle Hülya Avşar’a da saygı gösterdiğini belirterek, Erol Köse’nin zırvalıklarına kimsenin itibar etmediğini belirtti.
Hülya Avşar ise, Erol Köse’nin iddiasına cevap verme gereksinimi duymadığını belirtti; ve konuyu kapattı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası