Ece Erken Ve Davut Güloğlu Ayrıldı

Pek çoğumuz, Ece Erken ve Davut Güloğlu’nun nişanlanacağı haberi ile, ”bu kadar olumsuz olayın arasında mutlu bir haber de aldık, normal bir ilişki inşallah evlilikle sonuçlanır…” demiştik ancak…Ece Erken ve Davut Güloğlu, pek çoğumuzu üzen bir karar alıp, ayrıldılar; hem de, Ece Erken ve Davut Güloğlu ayrıldı diye, kendilerinden iki sefer bahsettirdiler…

<

Ece Erken, Twitter’deki sayfasından, Davut Güloğlu ile ayrıldıklarını duyurdu. Kısa bir süre önce, çok güzel bir ilan-ı aşk ile, nişanlanacaklarını duyuran Ece Erken ve Davut Güloğlu, kısa bir süre sonra ise dört günlük bir ayrılık yaşadı. Ancak birbirlerine yeniden şans vermek istediklerini söylediler; ve barıştılar.
Ece Erken ve Davut Güloğlu, kır düğünü ile evleneceklerini açıkladılar. Ancak, yine ayrıldılar… Ece Erken ve Davut Güloğlu ayrıldı; hem de iki hafta içerisinde iki sefer… Bu durum ise akıllarımıza, hiç bir aşka güvenmemeli miyiz? sorusunun gelmesine neden oldu; ya da Acele işe şeytan mı karışıyor acaba?
Ece Erken ve Davut Güloğlu, birbirlerinin hakkında kötü konuşmuyor; çok güzel bir aşk yaşadıklarını; ancak olmayınca olmadığını anlatıyorlar. Ece Erken ve Davut Güloğlu ayrıldı; ve Ece Erken bu haberi Twitter’den duyurdu; ancak aynı olay daha önce de olmuştu; ve çift birbirlerine yeniden şans vermeyi kabul etmişti. Acaba yeni bir şans daha verebilirler mi? Ece Erken ve Davut Güloğlu’nun ilişkisi iki haftada eskidi mi? İlişkiler eskiyor mu? Bu herkesin başına gelir mi; sadece magazin dünyası için mi geçerli?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası