Dün Akşam Selma Ann Desmond Öldü

Ali Taran‘ın eski eşi Selma Ann Desmond, dün akşam saatlerinde, İstanbul Levent’te bulunan evinde, oğlunun yanında, hayata gözlerini yumdu… Selma Ann Desmond, henüz 54 yaşındaydı; ve Haziran 2011’de Ali Taran’dan olaylı bir şekilde boşanmıştı. Boşanma sonrasında yaşadıkları ise, Selma Ann Desmond’da şok etkisi yaratmıştı… Çünkü:

<

Ali Taran, Selma Taran’dan boşandıktan 17 gün sonra, 32 yaşındaki Ayşe Özyılmazel ile evlendi. Selma Ann Desmond’u bu olayların sonrasında, basın olarak daha yakından tanıma şansına sahip olduk. Selma Ann Desmond, eski eşi Ali Taran tarafından, Ayşe Özyılmazel sebebi ile mi terkedilmişti? Pek çok kişinin aklında bu soru vardı. Çünkü, 59 yaşında olan Ali Taran, 32 yaşında olan Ayşe Özyılmazel ile, 54 yaşında olan Selma Taran’dan ayrılmasının hemen 17 gün sonrasında evlenmişti… Duygusal Türk halkını bu şekilde etkileyen; ve sinirlendiren olayın, Selma Ann Desmond tarafından ne şekilde etki yarattığı ise, hepimiz tarafından tahmin edilebilmektedir.
Selma Ann Desmond, eski eşi Ali Taran ile ayrılmasının 5 ay sonrasında öldü. Çalkantılı bir dönem ile geçirdiği bu beş ayın, Selma Ann Desmond’un kanser hastalığını daha fazla ilerlettiği belirtilmişti. Selma Ann Desmond, ölmeden önce yaptığı açıklamada, vücudundaki kanser hücrelerinin, Ali Taran ile boşanmasının sonrasında daha çok arttığını belirtmişti. Selma Ann Desmond’un sağlık durumu, son günlerde oldukça ağırdı. Ve Selma Ann Desmond öldü..
Selma Ann Desmond öldüğünde ise, Levent’teki evinde idi; ve yanında oğlu bulunmaktaydı…
Şimdi vicdan olarak cevaplanması gereken soru şu: Selma Ann Desmond, Ali Taran ile boşanmasaydı, kanserin sinsi pençelerinden daha kolay kurtulabilecek miydi? Ali Taran, Selma Ann Desmond ile ayrıldıktan sonra Ayşe Özyılmazel ile evlenmeseydi, Selma Ann Desmond daha uzun yaşayabileceği sakin bir süreç geçirebilecek miydi? Adı kanser olan bu sinsi hastalığın, üzüntüye, strese ve moral bozukluğuna karşı konulması gereken bir hastalık olduğunu bilmek için Selma Ann Desmond’un, ölmesi mi gerekiyordu?
Selma Ann Desmond öldü. Selma Ann Desmond’un ölüm sebebi: kanser. Selma Ann Desmond’un Ayşe Özyılmazel’e bir tavsiyesi vardı:”Dikkat etsin, Sakın hastalanmasın…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası