Doğuş Bülent Ersoy İle Evlenebileceğini Söyledi

Bülent Ersoy evlendi, evleniyor derken; Bülent Ersoy, Berk Yılmaz ile çalkantılı bir dönem içerisine girdi; ve bu durum, tüm magazin programlarının gündemine yerleşti. Berk Yılmaz, Bülent Ersoy’u aldattı mı? Bu bir göz yanılsaması mıydı? Yoksa Berk Yılmaz Bülent Ersoy’u zaten hiç sevmemiş miydi? Berk Yılmaz’ın annesi zaten Bülent Ersoy’un arkadaşıydı; Berk Yılmaz’ı, bir çamaşır makinesi için Bülent Ersoy’a zorla mı vermişti?

<

Pek çok kişi, bu konuda Bülent Ersoy’u uyarmıştı söylenenlere göre; ancak Bülent Ersoy Kimseye inanmamış; ve Berk Yılmaz’a büyük bir tutku ile bağlanmıştı… Bu konu hakkında yorum yapan isimlerden bir diğeri de Doğuş oldu. Doğuş, Berk Yılmaz hakkında, ”Yirmili yaşlarda bir çocuk işte. İşi gücü, parası yok. Ben de çok parasız kaldım. O dönemlerde benim de karşıma Bülent Ersoy çıksa; ve bana aşk teklif etse, ben de kabul ederdim. Hatta evlenme teklif etse, onu da kabul eder; ve bana piyango vurdu derdim…” açıklamalarında bulundu.
Doğuş’un ”Bülent Ersoy’la evlenirdim” açıklamasını yaptığı canlı yayına gelen pek çok tepki mesajı; ve ”sen nasıl delikanlısın” şeklinde sorular oldu. Bu sorulara cevap olarak ise Doğuş: ”Delikanlılık mı? Türkiye’nin delikanlıları Çanakkale Savaşında öldüler…” sözleri ile cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası