Yasak Elma Ne Zaman Bitiyor? Yasak Elma Dizisi Bitecek Mi?

Yasak Elma Ne Zaman Bitiyor? Yasak Elma Dizisi Bitecek Mi?

Yasak Elma ne zaman bitiyor sorusuna yanıt arayan izleyici sayısı oldukça fazla. Bu durum aslında Sadakatsiz ve Masumlar Apartmanı dizilerinin final haberlerinin ardı ardına gelmesinden kaynaklanıyor. Bildiğiniz gibi her iki dizi de reytinglerin beklentiyi karşılayamaması dolayısı ile ikinci sezon sonunda final yapmaya hazırlanıyor.

Yasak Elma ise bahsi geçen dizilerin aksine yayın hayatına beş sezondur devam etmeyi başarıyor. Eda Ece ve Şevval Sam gibi çok başarılı oyuncuların yanında diziye girip çıkan çok farklı ve başarılı oyuncular da oldu ki aralarında Talat Bulut da yer alıyordu. Herkes dizinin bu sezon sonlanacağını düşünürken, Yasak Elma takipçilerini sevindiren güzel bir haber geldi.

Yasak Elma Ne Zaman Bitiyor 2022

Yasak Elma Ne Zaman Bitiyor

Yasak Elma ne zaman bitiyor sorusuna, bu sene de bitmiyor yanıtını rahatlıkla verebiliriz. Çünkü dizi altıncı sezonda da devam etme kararı aldı. Ancak Önümüzdeki sezon sonlanacağı bilgisini de vermeden geçmemeliyiz. Hal böyle olunca dizinin sadece sezon finalini bekleyebileceğiniz müjdesini verebiliriz.

Buna göre sezon finali için verilen tarih ise 13 Haziran olarak açıklandı. Yani Yasak Elma’yı dört bölüm daha izleyebileceksiniz ve sezon finalini bunun sonrasında yapacak. Peki diğer diziler iki sezonda biterken Yasak Elma neden bu kadar uzun süre devam etti? Bu başarıyı nasıl yakaladı?

Aslına bakarsanız dizi entrikalar ve insanların birbirlerine kurdukları tuzaklarla dolu. Aldatma, evlenip ayrılma, öldürmeye yönelik tuzaklar kurma, adam tutma, tehdit… Ne arasak dizi içerisinde bulabiliyoruz. Ancak tüm bu saymış olduğumuz entrikalar hiç birimizin beynini yormuyor.

Takdir edersiniz ki gündelik hayatta herkesin kendine göre yeterince sorunu ve sorumluluğu var. Hiç bir şey olmasa bile hayatını idame ettirebilmek için herkes az ya da çok bir işin ucundan tutmak durumunda. Bununla birlikte ekranlarda izlediğimiz yada sosyal medya ve gazetelerde okuduğumuz haberler hiç iç açıcı değil.

Yasak Elma Ne Zaman Bitiyor

Yasak Elma Ne Zaman Bitiyor

Dolayısı ile biraz basit hatta bazen saçma şeylerle dinlendiğimizi ve hatta onlardan keyif aldığımızı düşünüyoruz. Yasak Elma’yı izlerken yorulmuyor; yerine göre gülüyoruz…

Yasak Elma Ne Zaman Bitiyor 2022?

Yasak Elma ne zaman bitiyor 2022 sorusunun yanıtını arayan kullanıcılar aslında olaya yıl bazında baktıkları için sadece sezon finalini merak ediyorlar. Biz de MaviBoncugum.Com olarak sizlere dizi haberlerini aktarmaya devam ediyoruz. Her Pazartesi izleyiciyi Fox TV ekranlarına kilitleyen Yasak Elma 13 Haziran 2022’de sezon finali yapacak.

Bu bilgi şimdiden, Pazartesi günlerinin nasıl doldurulacağı düşüncesini, dizinin fanatik takipçilerinin aklına yerleştirdi. Ancak yaz dizileri, yarışmalar, farklı programlar… izleyicilerle buluşmaya başlayacaktır. Ki İyilik dizisi bu diziler arasında yer alıyor. Çok sayıda kişi İyilik Dizisindeki Ev Nerede ya da İyilik Dizisi Kore Versiyonu aramalarını sıklıkla yapıyor.

Bu aramalar da bize, dizinin tuttuğunu en açık şekliyle gösteriyor. Yani Cuma akşamlarını doldurduk bile… Aynı durum diğer günler için de söz konusu olacak ya da zaten sıcak yaz akşamlarını serin bir yerlerde geçirebilmek adına zamanımızı evde geçirmek istemeyeceğiz.

Şu an için sadece Yasak Elma ne zaman bitiyor 2022 sorusunun yanıtının, sezon finali olarak 13 Haziran olduğunu söyleyebiliriz.

Yasak Elma Dizisi Bitecek Mi?

Yasak Elma dizisi bitecek mi sorusunun yanıtını şu şekilde verebiliriz: Dizi 4 sezondur olduğu gibi bu sezon da sezon finali yaparak yaz tatiline başlayacak. Bu şekilde aramızdan kısa süreliğine ayrılacak. Ancak Eylül ayında yeniden Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Fakat o sezon sezon finali değil de final yaptığı sezon olacak.

Yasak Elma dizisi bitecek mi sorusunun yanıtı olarak, dizinin sezon finalini 13 Haziran’da yapacağını ve sonrasında yaz tatili başlayacağı bilgisini sizlerle paylaşabiliriz.

Yasak Elma Dizisi Kaç Sezon Sürecek?

Yasak Elma dizisi kaç sezon sürecek sorusunun yanıtını 5 olarak biliyorduk. Ancak sonrasında alınan bir kararla altıncı sezonunda da yayın hayatına devam edeceğini öğrendik. Ancak net olarak, Yasak Elma dizisi kaç sezon sürecek sorusuna 6 yanıtını verebiliriz. 2023 yılında Yasak Elma dizisi bitmiş, final yapmış olacak.

Yasak Elma Hangi Gün 2022?

Yasak Elma hangi gün 2022 sorusuna verilen yanıt 2021 yılında da 2020 yılında da hep aynı idi. Dizi Fox TV ekranlarında Pazartesi akşamı 20:00 itibari ile izleyicileri ile buluşuyor. Altıncı sezon için de durumun bu şekilde olacağını tahmin ediyoruz. Pazartesi günleri Yasak Elma günü…En azından bitinceye kadar…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.