Senden Daha Güzel Hangi Gün? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Senden Daha Güzel Hangi Gün? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Senden Daha Güzel hangi gün araması bir kaç gündür internet ortamında yaygın bir şekilde yapılıyor. Çünkü Fox TV’nin sevilen yaz dizisi Senden Daha Güzel dizisi, kendi günü olan Salı günü ekranlarda değildi. Onun yerine yeni sezon dizileri arasında yer alan Kusursuz Kiracı yayındaydı. Ve sezon finali de yapmayan Senden Daha Güzel takipçileri şaşkına döndü.

Bildiğiniz gibi Efsun ve Emir yakınlaşmasını konu edinen dizide ikili birbirlerine duygularını bir türlü itiraf edemiyorlardı. Tam da olaylar onları birbirlerine biraz daha yakınlaştırıyor derken diziye Emir’in eski eşi Sevda dahil oldu. Ve Efsun ile Emir’in aralarındaki çekimi fark etmesi hiç de uzun sürmedi.

Bunun üzerine bir hastalıkla savaştığını ve çok az ömrü kaldığını dile getirerek Emir’in tüm ilgisini üzerinde topladı. Hatta onunla birlikte yaşamaya başladı. Ancak Efsun’un durumdan haberi yoktu. Sevda’nın onu da halletmesi gerekiyordu ve hastalığından Efsun’a da söz etti. Bununla da kalmayıp, ömrünün geri kalanını Emir’le geçirmek istediğini dile getirdi.

Efsun ise tüm kalbiyle Sevda’ya inandığı için Emir’den uzaklaşmaya başladı. Ve hatta bunu yaparken Emir’e de durumun sebebini, bir başkası ile görüşüyor olduğu şeklinde açıkladı. 11. bölüm bu şekilde bitince izleyici duruma sinirlendi. Hepimizin aklından “Klasik Türk dizisi” düşünceleri geçti. Hatta televizyonu kapatıp kumandayı fırlatmak dahi istedik…

Ancak 30 Ağustos Salı günü Senden Daha Güzel’in başlamasını beklerken ekranda onun yerine Kusursuz Kiracı’nın olduğunu gördük. Ve aklımıza dizi tepki mi aldı soruları da gelmedi değil… Merakla araştırmaya başladık sonrasında da Senden Daha Güzel hangi gün?

Senden Daha Güzel Hangi Gün?

Senden Daha Güzel hangi gün? Fox TV’de Salı günleri yayınlanmaya başlayan Kusursuz Kiracı dizisi, Senden Daha Güzel için yeni gün belirlenmesine neden oldu. Ve bu gün de Cumartesi olarak netleştirildi. Dizinin 12. bölümü itibari ile Fox TV’de yayınlanacağı gün 3 Eylül 2022 Cumartesi ve sonraki Cumartesi günleri 20:00.

Senden Daha Güzel Hangi Gün Yayında

Senden Daha Güzel Hangi Gün

Senden Daha Güzel hangi gün sorusuna yanıt arayanlar aslında Cumartesi’yi görünce mutlu oldular. Çünkü hafta sonları genellikle televizyonda izlenecek çok bir şey olmuyor. Dolayısı ile herkes ne izleyebileceğini düşünüyor. Bununla birlikte karşısında başka bir dizi bulunmadığı için izleyicilerde “onu mu izlesem bunu mu?” sorunu da olmuyor.

O halde tüm Senden Daha Güzel dizisi tutkunları olarak Cumartesi itibari ile Fox TV karşısında buluşmaya ve hep birlikte bir hafta sonu keyfiyapmaya ne dersiniz? Malum ertesi gün işe gitmek için erken kalkmak adına erken yatma derdi de yok. Ve çok fazla entrika barındırmaması dolayısı ile Senden Daha Güzel yorucu bir dizi de değil. Bir gençlik dizisi…

Senden Daha Güzel Hangi Gün Yayında?

Senden Daha Güzel hangi gün yayında? Yaz boyu Salı günü yayınlanan dizinin yeni gününe alışmak elbette ki takipçileri açısından zor olacak. Ancak olaylara iyi yönü ile bakmak kötü yönü ile bakmaktan çok daha mantıklı. Şöyle ki. Bir yaz dizisi olması dolayısı ile Senden Daha Güzel, yeni sezonun başlamasıyla ekranlara veda edebilirdi.

Bu durumu pek çok dizi, henüz yaz bitmeden ve yeni sezon başlamadan yaşadı. Ki buna örnek olarak Gizli Saklı dizisini verebiliriz. Ancak takipçisini bırakmayan Senden Daha Güzel, takipçisinden aldığı destekle yeni gününde yayın hayatına devam ediyor. Peki Senden Daha Güzel hangi gün yayında? Diziyi 3 Eylül itibari ile Cumartesi günleri 20:00’da izleyebilirsiniz.

Senden Daha Güzel Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor?

Senden Daha Güzel hangi gün saat kaçta başlıyor? Fox TV ekranlarında artık Cumartesi günleri izlemeye başlayacağımız Senden Daha Güzel dizisinin saati ise değişmedi. Ana Haber Bülteni sonrasında yani 20:00 itibari ile diziyi izleyebilmeniz mümkün. Ancak diğer pek çok dizide olduğu gibi genellikle ilk 1 saate yakın süre önceki bölümün özeti ile geçiyor.

Senden Daha Güzel Hangi Gün

Senden Daha Güzel Hangi Gün Yayında

Buna dayanarak Senden Daha Güzel hangi gün saat kaçta başlıyor sorusuna Cumartesi günü 20:45 yanıtını da verebiliriz. 12. bölümü bu saat itibari ile izleyebileceğiniz dizinin özetinde ise bu hafta 11. bölüm yer alacak.

Pek çok kişi İyilik dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını da MaviBoncuğum üzerinden almıştı. Bizi takip ederek merak ettiğiniz pek çok farklı detaya da ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.