Senden Daha Güzel Dizisi Ne Zaman? Oyuncuları Kimler? Konusu

Senden Daha Güzel Dizisi Ne Zaman? Oyuncuları Kimler? Konusu

Senden Daha Güzel dizisi, Fox TV’nin yaz dizileri arasında yer alacak olup, dizinin fragmanları uzun zamandır izleyici ile buluşuyor. Pek çok kişi tarafından merak konusu olan dizinin, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı‘nın bitmesi dolayısı ile onun boşalan yerini dolduracağı düşünülüypr.

Çekimleri Gaziantep ve İstanbul’ya yapılan Senden Daha Güzel dizisi başrol oyuncuları Cemre Baysel ve Burak Çelik. Gold Film yapımı olan dizinin yapımcılığı Faruk Turgut, senaristliği Ayşe Üner Kutlu ve yönetmenliği de Ketche tarafından üstlenilmiş durumda. Dizide rol alacak olan diğer oyuncuları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

Senden Daha Güzel Dizisi Ne Zaman

Senden Daha Güzel Dizisi

Berat Yemilmez, Ebru Cündübeyoğlu, Cihan Ercan, Sevinç Erbulak, Tuğçe Kumral, Gözde Kaya, Merve Şen, Anıl Çelik, Bahar Süer, Aziz Caner, Yunus Eski, Sena Çakır, Beril Kolcu, Ozan Kaya Oktu, Cem Kurtoğlu…

Dizinin konusunu ise şu şekilde özetleyebiliriz: Efsun, Gaziantep’te bir köyde çiftlik evinde babası ile huzur içerisinde yaşarken, aynı zamanda Dermatolog olarak da mesleğini icra etmektedir. Efsun’un annesi ise Türkiye’nin en önemli ve başarılı estetik cerrahları arasında yer almakta olup İstanbul’da yaşamaktadır. Babasını ve Efsun’u, o daha çok küçükken terk edip gitmiştir.

Bir gün Efsun’a annesinden bir haber gelir: Ölüm döşeğindedir. Ve kızını son bir kez görmek istediğini söyler. Şöförünü gönderir ve kızını İstanbul’a bu şekilde davet eder. 12 yaşından bu yana görmediği annesinin yanına, İstanbul’a giden Efsun’u burada bir sürpriz beklemektedir.

Annesi İstanbul’un en büyük estetik kliniğinin sahibidir. Ve kızının da burada çalışmasını istemekte hatta onu buna zorlamaktadır. Emir ise aslında Efsun’un annesinin şöförü değil, ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı ve karizmatik bir cerrahtır. Efsun’un, kliniği ellerinden almak için geldiğini düşünerek onunla arasında bir savaş başlatır.

Senden Daha Güzel Dizisi

Senden Daha Güzel Dizisi

Efsun ve Emir aynı zamanda şirkete ait lojmanda komşudurlar.

Senden Daha Güzel Dizisi Ne Zaman?

Senden Daha Güzel dizisi ne zaman sorusuna, dizinin 7 Haziran 2022 Salı akşamı 20:00’da Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacağını söyleyerek yanıt verebiliriz. Henüz sadece tanıtım fraganları yayınlanmasına rağmen büyük ilgi uyandıran dizinin yayın tarihinde pek çok kişiyi ekran başına kilitleyeceği tahmin ediliyor.

Romantik drama türünde yayınlanacak bir dizi olan Senden Daha Güzel dizisi ne zaman sorusuna yanıt bekleyenler için dizinin Salı akşamları 20:00’da Fox TV ekranlarında olacağını ve yaz boyu izleyicileri yalnız bırakmayan yaz dizileri arasında yer alacağını belirtmeden geçmemeliyiz.

Senden Daha Güzel Dizisindeki Efsun Kimdir?

Senden Daha Güzel dizisindeki Efsun kimdir sorusuna, dizinin başrol oyuncularından Cemre Baysel şeklinde yanıt verebiliriz. Dermatolog olarak Gaziantep’te çalışan Efsun, babası ile birlikte bir köydeki çiftlik evinde huzur içerisinde yaşamaktadır… Taa ki onu çok küçük yaşta terk eden ve İstanbul’a giderek Türkiye’nin en iyi estetik cerrahlarından biri olan annesinin ölüm döşeğinde olduğu haberini alana kadar…

Annesinin kendisini almak için gönderdiği şöförle birlikte İstanbul’a giden Efsun’u burada çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Annesi onun, İstanbul’un en büyük estetik kliniğinde çalışmasını istemekte hatta bunun için onu zorlamaktadır. Durumu kabul etmek zorunda kalan Efsun, şirketin lojmanında yaşamaya başlar.

Ancak burada işler iyice karışır. Çünkü annesinin ortağının oğlu ile komşudurlar. O çok yakışıklı ve karizmatiktir. Ancak Efsun’un, kliniği onun elinden alacağını düşünür ve dolayısı ile ona bir savaş açar. Efsun ise onu sadece annesinin şöförü olarak bilmektedir.

Cemre Baysel Dizileri

Cemre Baysel dizileri şu şekilde sıralayabiliriz:

• Elimi Bırakma
• Ramo
• Baht Zamanı
• İsimsizler
• Payitaht Abdülhamit
• Sol Yanım
• Yeşil Deniz

Senden Daha Güzel Dizisindeki Emir Kimdir?

Senden Daha Güzel dizisindeki Emir kimdir sorusuna ise Efsun’u Gaziantep’ten almaya gelen, annesinin şöförü sandığı kişi olan ve dizinin başrollerini paylaştıkları Burak Çelik şeklinde yanıt verebiliriz. Çünkü aslında Emir şöför değil, Efsun’un annesinin ortağı olan Kaya Bey’in oğludur.O da bir cerrah olup klinikte çalışmaktadır. Aynı zamanda çok karizmatik ve yakışıklıdır.

Şirketin lojmanında oyutmakta olan Emir, aynı zamandaEfsun’un komşusudur. Ancak Efsun’un, kliniği elinden almak istediğini düşünür ve kendisini ona savaş açmış bir vaziyette bulur.

Burak Çelik Dizileri

Burak Çelik dizileri şu şekilde sıralayabiliriz:

• Kara Yazı
• Söz
• Karagül
Hayat Sevince Güzel

Senden Daha Güzel dizisi 7 Haziran Salı akşamı ve sonrasında her Salı 20:00’da Fox TV ekranlarında.

Fox TV’nin sevilen dizileri arasında yer alan İyilik dizisinde neler olacak, Yasak Elma ne zaman bitiyor gibi soruların yanıtlarını da sitemiz içerisinde bulabilirsiniz:

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.