Sadakatsiz Ne Zaman Final? Sadakatsiz Final Olacak Mı?

Sadakatsiz Ne Zaman Final? Sadakatsiz Final Olacak Mı?

Sadakatsiz ne zaman final sorusu son dönemlerde internet ortamında çok fazla aranıyor. Bu durumun en önemli nedeni ise son bölümde Volkan’ın Derin tarafından bıçaklanması. Herkes bu olayın sonrasında, artık dizi sona geldiği için Volkan’ın öleceğini düşünüyor olabilir.

Ancak 59. bölüm fragmanına baktığımızda, Volkan’ın ölmediğini ve sonunda Derin’e, Asya’nın söylediği her şeyin doğru olduğunu itiraf ettiğini görüyoruz. Ve fragman sonunda: “Efsane hikayede finale doğru” şeklinde bir cümle geçiyor. İşte bu da herkesin aklına Sadakatsiz ne zaman final sorusunu getiriyor.

Sadakatsiz Final Olacak Mı

Sadakatsiz Ne Zaman Final

Aslında bundan 1.5 ay kadar önce, dizinin 60. bölüm ile birlikte final yapacağı bilgisi kamuoyu ile paylaşılmıştı. Ve bu bölümün tekabül ettiği tarih ise 25 Mayıs 2022… Yani aslında Masumlar Apartmanı Ne Zaman Bitecek sorusunun yanıtı olan 24Mayıs 2022 tarihinin bir gün sonrasında da Sadakatsiz bitecek.

Bu durum ise beraberinde, insanların en sevdiği, en çok takip ettiği dizilerin final olacağı anlamını taşıyor. Fakat yaz sezonunda yayınlanacak olan dizilerden biri şu anda Fox TV ekranlarında fırtına gibi esmeye başladı bile. Herkes İyilik Dizisi Kore Versiyonu hakkında araştırma yapmaya başladı. Çünkü bu tarz hikayelerle çok kişi ilgileniyor.

Hatta İyilik dizisinin Sadakatsiz’e benzetilen birtarafı var. Buna benzetme demek de biraz yanlış olabilir. Bir nevi karşılaştırma gibi. İyilik dizisindeki Damla’nın, Sadakatsiz dizisindeki Derin’den daha beter olduğunu savunan izleyici sayısı oldukça fazla. Ve Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen son dönemler adından sıklıkla söz ettiriyor.

Sadakatsiz Ne Zaman Final

Sadakatsiz Ne Zaman Final

Ancak bazen dizi oyuncularının magazin gündemini sallaması da o dizinin başarılı olacağı anlamına gelmiyor. Tıpkı Masumlar Apartmanı’nda olduğu gibi Sadakatsiz’de bitiş sebebi, dizinin ikinci sezon reytinglerinde istenileni vermemesi olarak açıklanıyor. Aynı durumun yakında Yasak Elma’nın da başına gelip gelmeyeceğini bekleyerek göreceğiz.

Sadakatsiz Final Olacak Mı?

Sadakatsiz final olacak mı sorusu özellikle diziyi başından beri izleyen; ancak artık sıkılan ve finali yakın ise yine de izlemeye ara vermek istemeyen takipçiler tarafından soruluyor. Malum bir diziyi yarıda bırakmak, bir kitabın yarıda bırakılmasından çok da farklı değil. İzlenilen ya da okunan hikayenin sonunu herkes görmek istiyor.

Ancak dizilerde bazen olay örgüsü başa sarabiliyor. Örneğin izleyici sürekli Derin’in entrikaları ile bir zaman sonra ilgilenemiyor. Ya da artık Asya’nın almaya başladığı intikam süreci devam ediyor. Ancak her ne kadar roller değişse de izleyici belli bir zincirden bir zaman sonra sıkılmaya başlıyor.

Ve bu durum şu an Sadakatsiz için geçerli. Aynı şey Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yasak Elma için de söz konusu. Ve Sadakatsiz final olacak mı sorusunun yanıtını merak edenlere, dizinin 25 Mayıs 2022 Çarşamba akşamı final yapacağı bilgisini aktarabiliriz.

Bunun sonrasında da en çok merak edilen konu, dizinin finalinde neler olacağı elbette. Volkan ölmeyecek ancak tutuklanacağını 59. bölüm fragmanına baktığımızda anlayabiliyoruz.

Sadakatsiz Finale Kaç Bölüm Kaldı?

Sadakatsiz finale kaç bölüm kaldı sorusunun yanıtını şu an itibari ile 2bölüm şeklinde verebiliriz. 60. bölümde final yapacağını bildiğimiz dizinin en son 58. bölümünü izledik. Bu durum da beraberinde bize, dizinin final öncesi iki bölümünü daha izleyeceğimiz bilgisini ortaya çıkardı.

18 Mayıs Çarşamba akşamı ve 25 Mayıs Çarşamba akşamı izleyeceğimiz 59. ve 60. bölümlerin sonrasında dizi bir daha Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak. Ancak ilerleyen dönemlerde,farklı kanallarda, tıpkı Yaprak Dökümü ya da Annem gibi, Aşk-ı Memnu gibi Sadakatsiz’in tekrar bölümleri de yayınlanacaktır.

Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman?

Sadakatsiz dizisi ne zaman sorusunun yanıtlarınımerak ediyor olabilirsiniz. Ancak artık sadece dizinin son iki bölümünü izleme şansına sahipsiniz. Buna göre 18 Mayıs ve 25 Mayıs 2022 Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında 20:00’da Sadakatsiz yayında olacak.

Sadakatsiz Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman sorusunun yanıtı 18 Mayıs 2022 Çarşamba olarak verilmekte olup, herkes bu bölümde Volkan’ın, Derin’in bıçak darbesi dolayısı ile ölüp ölmeyeceğini merak ediyor. Kanal D ekranlarında 20:00’da yayınlanacak dizide, Volkan’ın kurtulacağını ve Derin’e ondan ayrılmak istediğini söyleyeceğini izleyeceğiz.

Sadakatsiz Yeni Bölüm Hangi Gün?

Sadakatsiz yeni bölüm hangi gün sorusunun yanıtı Çarşamba olarak verilmekte olup, dizinin günü ilk bölümden itibaren hep Çarşamba olarak kalmıştır. Dolayısı ile Çarşamba günleri Sadakatsiz günü olarak bilinir. MaviBoncugum.Com olarak sizlere Çarşamba günü izleyebileceğiniz dizi önerisinde bulunacağız.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.